RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z
CACIK
Rüyada cacikla ilgili bir sey görmek basinizdan geçecek bir olay yüzünden üzüntü duyacaginiza isaret eder.

CADDE
Rüyada cadde görmek size zarar verecek is yapacaginiza isarettir. Bir caddede yürümek sorunlarin üstesinden gelerek mutlu olacaginiza yorumlanir. Caddeden ayrilmak içinde bulundugunuz zor durumlari atlatacaginiz anlamina gelir.

CADI
Rüyada cadi görmek kendisinin disinda olusan bir problemle karisip, zor durumda kalinacagina isarettir. Bir tartisma veya kavgaya karisacaginiz anlamina da gelir.

CAM
Rüyada kirik bir cam görmek önemli olmayan sorunlara isarettir. Cami kendisinin kirmasi hayatinda çok önemli bir dönemeçte olduguna haber verir. Cam parçasindan bakmak, büyük düs kirikligina ve is yasaminda basarisizliga yorumlanir. Cam satmak yasamda tutturulan düzenin bozulmasiyla sikintili günler yasamaya isarettir. Kirik cam eslerden birinin ölümüne; cam temizlemek hem aile hem de is yasaminin düzene girmesi demektir.

CAMBAZ
Bir sanatta basari elde etmek demektir. Kendisini cambaz olarak gören kisi çevresindekileri aldattigini zanneder.

CAMI
Rüyada cami veya mescit görmek yapilan islerde basari kazanacagina arzularin gerçeklesecegine isaret eder.

CAN SIKINTISI
Kendinizi cani sikkin görmek zor günlerin biraz daha sürecegini ancak, sonrasinda rahata ereceginizi isaret eder. Birisinin sizin caninizi yaktigini görmek size aci bir haber gelecegi anlamina gelir.

CANAVAR
yeni olay ve haberlere, duygularinizla yaklastiginiza yorumlanir. Olaylar karsisinda duygusal davranmamali içgüdülerinizle hareket etmemelisiniz daha mantikli olmalisiniz demektir.

CASUS
Rüyada casus görmek iyiye yorulmaz. Casus olmak sabir göstermediginizden islerinizin bozulmasina ve aklinizin baska islerle mesgul olduguna isarettir. Bir casusla karsilasmak huzura kavusmak için insanlardan uzak olacaginiz bir yerlere yolculuga çikmaya yorulur. Casusa sir söylemek arkadaslarinizdan birisinin arkanizdan konustuguna delalettir.

CEHENNEM
Rüyada cehennem görmek ve aile içi huzursuzluk belirtir. Cehennemde oldugunu görmek, bir kisinin sizi kötülük yapmak için kiskirtacagi anlamina gelir. Böylece, para durumunuz bozulacak hem de psikolojiniz sarsilacak demektir.

CEKET
Rüyada yeni ceket iyi bir firsat demektir. Bu rüyayi görenler güzel bir ise girer. Ceketinin söküldügünü görmek is degisikligini belirtir. Ceketin aniden yirtilmasi isten hemen para kazanilacagina isarettir. Ceket çikarmak iste ve çevrede degisikligi belirtir.

CELLAT
Kendisine ahlaksizligi is edinmis kötü kimsedir. Hastalik nedeniyle üzüntüye ve aciya ya da emellerinizin gerçeklesmeyecegine isarettir. Aileden birisinin yada çevrenizden bazilarinin kötülük pesinde kostugunun habercisidir. Cellat basi gördüyseniz çok temkinli olmaniz gerekir.

CENAZE
Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gören kisi uzun zamandir haber alamadigi biriyle karsilasir demektir. Cenazeye katilan kisi hayatinda güzel bir yenilikler yapar anlamindadir. Kendi tabutunu görmek ise mal ve para kazanilacaginin haberidir.

CENNET
Sizi seven yardiminiza kosan iyi dostlara sahipsiniz demektir. Eger sagliginiz bozuksa ya da sikinti çekiyorsaniz, yakinda durumunuz düzelecek anlamina gelir. Cennete girmek mutlu ve rahat bir hayat, cennetten kovulmaksa rahatsizlik demektir. Cennet melekleriyle konusmak isinizde iyi bir yere sahip olarak iyi bir evlilik anlamina da gelir.

CEP
Yakinlarda bir hirsizlik olayi olacagina isarettir.

CEPHE
Yasaminizda zorluklarla karsilasacaksiniz ancak bu zorluklar kisa süreli olacak demektir.

CERRAH
Dertlerinizden siyrilacaksiniz demektir.Cerrah sizi tedavi ediyorsa iyi bir insanla tanisacaginiza ve bu insandan çok büyük destek göreceginize isarettir.

CESARET
Yilmadan ugrasmaya sonunda basari gelecegine yorulur.

CESET
Yakinlarinizdan birinin ölümüne isarettir.

CEVIZ
Rüyada ceviz yemek para kazanmak demektir. Ceviz toplamak aile yasantinizin mutlu olmasinin belirtisidir. Çürük ceviz birisinin sizi kandirilacagini belirtir. Ceviz agaci: kötü ve açgözlü bir adamla karsilasacaginiza yorulur. Ceviz agacindan düsmek ise basiniz belaya girecek ancak kurtulacaksiniz anlamina gelir.Ceviz koparmak mecburi bir seyahat nedeniyle sevdikleriniz ayri kalacaginiz anlamindadir. Kurumus ceviz agaci para durumunuzun bozulacagini isaret eder. Ceviz agaci yikilirsa yakinlardan boyu uzun birisinin ölümünü haber verir.

CEYHAN NEHRI
Rüyada Ceyhan nehrini görmek güzel yorumlanir. Zenginlige, berekete kavusmaya, üzüntülerden ve dertlerden kurtulmaya isarettir.

CEYLAN
Evlilik,muyluluk,güzellik zarafet ve aska isarettir.Ceylan vurmak:bir kadinin avucuna düsmek,ormanda ceylan görmek:sonu hüsran olan karsiliksiz aska yorumlanir.Ceylan sürüsü görmek: yeni bir ise atilacaginiza isarettir.

CEZA
Uzun süredir gösterdiginiz çabalariniz sonucunda isleriniz düzelecegine ya da çok deger verdiginiz birisinin hatiralarinin hiçbir zaman kalbinizden silinmeyecegine isarettir.

CEZVE
Rüyada cezve görmek dedikodu, asilsiz ve kötü söz demektir. Cezve bakirsa bu dedikodulardan sonra müjdeli bir haber gelebilir anlamindadir.

CIMBIZ
Rakip durumunda oldugunuz kisilere karsi becerileriniz sayesinde üstünlük saglayacaginiz demektir.

CIRCIR BÖCEGI
Uluorta konusmalariniz sizi tartismali ortamlara girmenize sebep olacak demektir. Circir böcegini öldürmek ise, yüksek bir mevkiye isarettir.

CIRCIR
Hedeflerinize ulasacaginizi ifade eder.

CIVA
Yarim kalmis bir isiniz olduguna gönül islerinizde basarisizliga ugrayacaginiza yorulur. Civa almak emellerinize ulasamayacaginizi belirtir. Barometrede civayi yüksek görmek ticaret hayatinizda, islerinizde basari kazanacaginiza isarettir.Alçak görmek ise tam tersi anlamina gelir. Civa içmek gizi bir olayin insanlar tarafindan ögrenilmesi demektir. Civa satmak sikintilarinizi çevrenizdekilere baskalarina yansitmaktir.

CILVE
Size yapiliyorsa:gerçeklestiremeyeceginiz bir is için yalan söylemek, siz yapiyorsaniz ise, birilerine özlem duyuyorsunuz demektir.

CINAYET
Cinayet islediginizi görürseniz, zor günler geçireceginiz ve bütün islerinizde hüsrana ugrayacaksiniz demektir. Eger kendinizi savunmak için cinayet islediyseniz, is hayatinizda basarilar kazanacaginiz, yükseleceginiz anlamindadir.

CIN
Hileci asagilik bir kisiyi belirtir. Cin çarpmasi haram bir mal edilmesine ve büyülerle ugrasilmasina yorumlanir. Evde cin görmek evinize ve maliniza kötülük gelecegine isarettir. Cinden yardim istemek çesitli maceralara atilma isteginde oldugunuzu isaret eder.

CINSEL ILISKI
Rüya gören erkekse amaçlarina kavusup, isinde ilerleyecegine; rüya gören kadinsa sikintili bir dönem geçirecegi, ancak temkinli dikkatli olursa tekrar huzura erecegine isarettir.

CIRIT
Hayatiniz basarilarla dolu olacak bu sayede mutlulugunuz artacagi anlamindadir.

CIVCIV
Rüyada yumurtadan civciv çiktigi görülürse yasaminiza renk katacak degisimlere hazirlaniyorsunuz demektir. Kümeste veya bahçede görülürse berekete ve kismete isarettir.

CUMHURBASKANI
Umdugunuzdan da fazla mutlu olacaksiniz demektir.

CÜCE
Rüyada cüce görmek arzularinizin olacagina, dertlerinizi azalacagina, ummadiginiz kazançlar elde edeceginize isarettir.

CÜMBÜS
Güzel günlerin sona erdiginin zor bir döneme girildiginin, büyük sikintilar çekileceginin; ama bir süre sonra tekrar rahata kavusulacaginin haberini verir. Cümbüsten dönmek beladan kurtulmak demektir. Cümbüse davetli olmak ise aslinda davet edenlerin kötü niyetli oldugu bu nedenle da tedbirli olmaniz gerektigini isaret eder.

CÜZDAN
Cüzdan bulmak maddi veya manevi açidan kazanç saglayacaginiza isaret eder. Içi para dolu cüzdan bulmak ise, sansinizin arttigi döneme isaret eder.Cüzdaninizi kaybettiginizi gördüyseniz, yakin bir dostunuzla kavga edeceginiz anlamina gelir.

CÜZZAM
Sikintilariniz sona erecek, artik yasaminiz rahatlik ve huzur içinde olacagina isarettir.

 
         
  ©EskiClup Muzik