RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z
PAÇA
Islerinizin rahatlayacagina isaret eder. Paçanizin söküldügünü görmek, para kaybedeceginize isaret eder.

PAÇAVRA
Rüyada paçavra görmek, fakirlesecegine isarettir. Paçavra ticareti yapmaksa, tam tersine zenginlige yorumlanir.

PADISAH
Padisah rüyasi onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanir. Rüyada padisah mutlu bir rüya olarak yorumlanir. Eger evli degilseniz evleneceginize yorumlanir. Eger evliyseniz geçimli ve mutlu bir hayatiniz yasantiniz olacagina yorumlanir.

PAKET
Bazi güzelliklerle karsilasacaksiniz. Birine paket yollamak, isinizde ufak zararlara ugrayacaginizi belirtir.

PALAMUT
Genç bir erkek rüyada mese veya palamut topladigini görürse sonu, süpheli olan bir iste basariya; tecrübeli bir yasta ise az ücretli bir isi kabul edecegine; genç bir kadin için çok iyi bir sansa; daha büyük yastakiler için yapacagi bir isteki basarisindan, baskalarinin da istifade edecegini haber verir.

PALASKA
Is yasaminizda basarilar kazanacaksiniz demektir.

PALMIYE
Iklimi çok güzel olan bir yere yolculuk demektir.

PALTO
Rüyada palto giymek, iyi bir makama yükselecegine yorumlanir. Yeni bir palto, akademisyen olacaginizi isaret eder.. Paltonuzu kaybettiginizi gördüyseniz, hatali kararlardan nedeniyle mal kaybedeceksiniz demektir.Eski palto, yakin bir arkadasinizi ölümünü belirtir.

PALYAÇO
Rüyada palyaço görmek yakinda ölüm haberi alacaginiza yorumlanir.

PAMUK
Bu rüyalar genellikle iyi sayilir.Rüyada tarlada beyaz pamuk görmek, rahata kavusmak seklinde yorumlanir. Bembeyaz bir pamuk tarlasi görmek en büyük istegine ulasmak demektir. Pamuk kozasi hayirli ve bol paradir.Pamuk toplamak görmek kendi emegi ile para kazanmak demektir.

PANAYIR
Rüyada panayir görmek, büyük bir alisveris yapacaginiza ve bu alisveristen karli çikacaginiza yorumlanir.

PANCAR
Pancar gibi kis sebzeleri yemek hayatin karisikliga ugrayacagina yorumlanir.

PANJUR
Rüyada panjur görmek, bazi yeni gizli bilgiler edineceginize ve ögrendiklerinizi isinizde kullanacaginizi belirtir.

PANSIYON
Rüyada pansiyon, bir yolculuga çikilacagini ifade eder.

PANSUMAN
Sagliginizin düzelecegine ve ilerde ciddi bir hastaliga yakalanmayacaginiza isaret eder.

PANTER
Panteri öldürdügünüzü gördüyseniz, bu, büyük basarilara kazanacaksiniz demektir. Rüyada panter görmek, güzel ask yasayacagina, ancak para krizi içine düsülecegine yorumlanir. Is hayatinda basarisizligi belirtir.

PANTOLON
Rüyada eski ve yirtik pantolon giymek aci ve üzüntüye yorumlanir. Güzel ve yün pantolon, rengi ne olursa olsun çok iyi sekilde yorumlanir.

PAPA
Rüyada papa ile konusmak, sonu kuskulu bir ise atilmaya isarettir. Papa ile ayinde bulunmak yakinlarindan birinin ölümüne yorumlanir. Kendisini papa olarak görmek büyük bir felakete yorumlanir.

PAPAGAN
Rüyada papagan görmek bir erkek,için güzel ve zeki bir kizla ask yasamak anlamindadir.

PAPATYA
Papatya toplayan genç kiz veya erkek birine ilgi duyar. Baharda kirda papatya görmek güzel umut ve hayallerdir.Rüyada papatya iyi niyetli, yardim seven, herkesi güzel tutan bir ahbap, iyi arkadas olarak yorumlanir.

PAPAZ
Rüyada papaz görmek günah islenecegine yorumlanir.

PARA
Rüyada para almak :vermek veya tomarla para görmek, iyi sans ve zenginlige yorumlanir. Para bulmak, sansinin iyi olacagina ve zengin olunacagina isarettir. Para kaybetmek, kisa sürecek sikinti ve üzüntüye yorulur. Para saymaksa, beklemedigi kadar basarili olacak bir ise yorumlanir. Gümüs para güzel haber, mutluluk demektir. Bakir para güzel, ugurlu bir istir. Altin para kiskançlik, dedikodu ve sikici söz olarak yorumlanir.

PARFÜM
Parfüm sürmek, bir ask yasayacaksiniz demektir.

PARK
Rüyada parkta dolasmak çok eglenceli bir tatile yorumlanir. Park kapilarinin üzerine kapanip içeride kalmasi, bir arkadasi için çok üzülecegine ve onun için aglayacagina yorumlanir. parka girememek önemli bir firsati kaçiracagini haber verir.

PARMAK
Rüyada parmak görenin, oglu olacagina; parmagin yanmasi ise, günah ve suç isleyecegine yorumlanir.

PARMAKLIK
Rüyada parmaklik görmek, kuvvet ve malinin artacagina isarettir. Parmakligin arasindan geçmek etrafindakilerle iyi geçinecegine yorumlanir.

PAS
Tembel bir insan oldugunuzu belirtir. Artik çalismaniz gerekir demektir.

PASAPORT
Rüyada pasaport almaya çalismak, islerinizde bazi sikintilarin olacagina yorumlanir.

PASTA
Pastayi kesen ve dagitan kimse çevresindekilere yardimda bulunur, kendi malindan onlara da pay verir.Rüyada pasta veya kurabiye yemek, herkes için geçici ziyaret ve bir takim eglenceleri bildirir. Pasta almak, kendisinin birçok yeni arkadasi olacagini isaret eder. Pasta yapiliyor veya pisiriliyor, gelecegini kendisinin hazirlamasini ve kurmasini isaret eder. Taze ve renkli pasta mutluluk verecek, güzel, iyi kismettir. Pasta yiyen insan bolluga sevinir.

PASTIRMA
Rüyada pastirma, sucuk ve salam gibi seyleri yemek, hiç de iyi bir sekilde yorumlanmaz. Islerde zorluga ve bu nedenle islerin ertelenmesine yorumlanir. Fakat rüyada bu seyleri satin almak veya satmak, kismet ve nimete yorumlanir. Bunlar para ve is konusunda iyi haberler haber verir.

PASA
Pasa görmek, ün, itibar ve itibar isareti olarak yorumlanir.

PATIKA
Hayatiniz boyunca para sikintisi çekeceksiniz demektir. Sürekli sorunlarla ugrasacaksiniz.

PATATES
Patates ekmek, yeni ve çok para getirecek bir ise baslamaya yorumlanir.Rüyada patates görmek mal, söhret, mutluluk ve refaha yorumlanir. Patates soymak, kismete ve arzu edilen istege isaret eder.

PATLAMAK
Baska insanlarin davranislari sizi çok üzecek demektir. Patlamada Insanlarin yaralandigini görürseniz bu, yapmadiginiz bir sey için suçlanacaginiz anlamina gelir.

PATLICAN
Çevrenizde isminizin sarsilmasina yorumlanir. Patlican kizartmasi aci bir habere almaya yorumlanir.

PATRON
Rüyada patronu görmek, çok çaliskan ve enerjik bir insan oldugunuza yorumlanir. Bu rüya, is degistireceginizi de isaret eder.

PAVYON
Vaktinizi bos insanlarla, hiçbir sey yapmadan geçiriyorsunuz demektir. Davranislarinizi gözden geçirmelisiniz demektir.

PAZAR
Rüyada pazarda olmak, insanlarla iliskileriniz gelisecek ve bu durum islerinizin de iyi gitmesine neden olacak demektir.

PEÇETE
Rüyada peçete gören kisinin ruhu temizdir demektir.

PEHLIVAN
Rüyada pehlivan görmek, akillica olmayan bir girisimde bulunacaginiz anlamina gelir.

PEKMEZ
Rüyada pekmez görmek durumun iyilesecegini belirtir. Pekmez yemek, bol miktarda para kazanacaginiza isaret eder.

PEMBE
Rüyada pembe renk görmek, bos hayallerin pesinde oldugunuzu belirtir

PENCERE
Rüyada pencere görmek üzüntülerden ve dertlerinden kurtulacagina isarettir.; eger asta ise derman bulacagina isaret eder.;Bekar için ise evlenecegine yorumlanir.

PENÇE
Rüyada pençe görmek, kuvvete, geçim rahatligina yorumlanir.

PERDE
Rüyada perde görmek Istenmeyen bir misafir, caninizin asiri derecede sikilmasina yorumlanir.

PERI
Kisi rüyada perileri görür veya onlarla konusursa, hiç ummadigi ve çok büyük bir paranin gelecegini isaret eder. Rüyada güzel bir peri görmek murada erecegini haber verir. Perinin bir insani oksamasi mutluluktur. Isiklar içindeki peri mutluluk verecek haberi belirtir.

PERUK
Çok iyi niyetli, baskalarina önem veren, demokratik bir insan oldugunuza, bu huylariniz nedeniyle çevrenizdeki insanlarin saygisini kazandiginiza isaret eder.

PERVANE
Pervane gören kisi sabirsiz seklinde yorumlanir.

PESTAMAL
Rüyada pestamal görmek, bir arkadasinizla kavga edeceginize isaret eder. Pestamal kullanmak, erkek için de, kadin için de evlenmeye isarettir.

PEYGAMBER ÇIÇEGI
Rüyada peygamber çiçegi görmek, her istedigi gerçeklesir demektir.

PEYNIR
Rüyada peynir yemek, is yasaminda kandirilmaya yorumlanir. Peynir görmek veya almak, erkekler için ticarette büyük para kazancina isaret eder. Bekarlar için evlilige, evli ve çocuklu bir kadin için miras kalacagina yorumlanir.

PINAR
Rüyada pinar görmek, itibar sahibi bir kisi ile iyi arkadaslik edeceginize yorumlanir. Suyu aci bir pinar görmek, sayet dikkat edilmezse sagliginizin bozulacagina yorumlanir.

PIRASA
Rüyada pirasa görmek, bir sakattan gelecek iyilik demektir.; kendisinin pirasa yedigini görmesi, kimsenin haram mali yiyecegine yorumlanir.

PIRLANTA
Isinizde göstereceginiz basari:ve yetenekleriniz sayesinde isinizde yükseleceksiniz demektir.

PIDE
Rüyada pide görmek, güzel bir is ve para isareti olarak kabul edilir.

PIJAMA
Rüyada pijama görmek kötü bir haber olarak yorumlanir.

PIL
Bir insana asik olacaksiniz, ancak bu iliski size mutluluk getirmeyecek demektir.

PILAV
Rüyada pilav görmek, o ana kadar anlasilamamis bir çok güç ve karisik sorunun çözüme ulasacagina yorumlanir.

PILIÇ
Rüyada piliç görmek çok kötü ve sizi zora sokabilecek bir haber alacaginiza yorumlanir.

PIPO
Rüyada pipo görmek, çok bilmislik ve ukalalik isareti demektir.

PIRE
Birisinin pire ve bit görmesi, o kimsenin güvenilmez birisi olduguna yorumlanir.

PIRINÇ
Rüyada pirinç gören kisi zengin olur demektir. Basarinin ve güzel arkadasliklarin haberidir. Pilav yediginizi gördüyseniz, bu zenginligin ve mutlulugun isaretidir.

PISLIK
Haram yollardan para kazanacaginiza yorumlanir. Pislikle oynadigini görmek, vaktinizi yararsiz islerle geçiriyorsunuz demektir.

PIYANGO
Piyango rüyalarina dikkat etmek gerekir. Çünkü bunlar oldugu gibi de çikabilir. Ikramiye çiktigini görmek birine gerçekten de çikabilir. Ayrica piyango görmek, bilinmeyen ilginç ve güzel bir olay olarak da yorumlanir.Piyangodan para kazandigini görmek, hiç umulmadik yerden çok miktarda bir paraya yorumlanir. Eger kazanilmazsa, is yasaminda firsat yakalanacagina yorumlanir.

PIYANO
Yakinda güzel bir olaylar gerçeklesecek demektir. Piyano çalmak, begendiginiz bir insanin kalbini kazanacaksiniz demektir.

PLAJ
Rüyada plaj görmek cinsel hayatin dikkat etmesi gerektigine yorumlanir. Rüyada kumlu bir plaj bolluk demektir.

PLAK
Rüyada plak görmek kisi, gelecek günlerde eglenceli zamanlar geçirecek demektir. Rüyada plak, yakinda alacaginiz haberdir anlamindadir.

POKER
Paranizi çok hesapsiz harcamanizin sonucunda sikintiya düseceksiniz demektir.

POLIS
Rüyada polis rakiplerinizi maglup edeceginizin isaretidir. Polis tarafindan tutuklanmak, etrafinizda tehlike olduguna yorumlanir.

PORTAKAL
Rüyada portakal görmek, çok güzel haber alinacagina ve ask hayatinda basarili olacagina yorumlanir. Iri bir portakal degerli bir esya demektir. Portakal aldigini, gören kisi degerli esya sahibi olacak demektir.. Rüyada portakallarla dolu bir agaç ev alacak demektir.

POST
Rüyada post görmek, manevi bakimdan huzura erisileceginin isareti demektir.

POSTACI
Rüyasinda postacidan mektup alan kisiyle birisi dalga geçiyor demektir. Posta kutusundan veya elden mektup almak , yakinda çok önemli bir haber gelecegine yorumlanir.

PRENS
Asik oldugunuz kimseyle evleneceginize isaret eder. Bu evlilik uzun süreli ve mutlu olacaktir.

PUL
Uzun zamandir görüsemediginiz bir yakininizdan haber alacaksiniz demektir.

PURO
Ikiyüzlü bir insan oldugunuza isaret eder.

PUSULA
Etrafinizdaki tecrübeli insanlarin tavsiyelerine uymaniz gerektigine isaret eder.

PUT
Put yüzü güzel ancak kisiligi kötü ve insafsiz bir adama yorumlanir. Rüyada altin bir puta tapiliyorsa, Allah'a ibadet edecegine yorumlanir. Rüyasinda putlari kirdigini gören kimse yüksek bir makama çikacak erisip düsmanlarini alt edecek demektir.

 
         
  ©EskiClup Muzik