RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z
ÇABALAMAK
Kötü duruma düsmeye ve bu durumdan kurtulmaya yorulur..

ÇADIR
Yolculuga, kabre, kadina ve eve isarettir. Bu rüyalar farkli birkaç sekilde yorumlanir. Çadirdan içeri girmek hiç beklemediginiz birinden bir fenalik göreceksiniz demektir. Çadir kuran erkek yakinda is sahibi olur, eli ekmek tutar. Çadiri toplayan erkek ise, kendi isinin sahibi olur. Çadirda uyumak sevdiginden haber gelecegini belirtir.Çadir ne kadar büyükse o kadar iyidir. Çadirda oturmak güzel bir olayin pek yakinda gerçeklesecegine isaret eder.

ÇAGLAYAN
Rüyada çaglayan görmek para kazanmayi belirtir. Gayretiniz sayesinde yüksek makamlara geleceginizi isaret eder.

ÇAKMAK
Rüyada yanan bir çakmak görülmüsse, arzu edilen seylerin gerçeklesecegine isarettir. Eger çakmak çabalara ragmen yanmiyorsa, hayal kirikligi olacak demektir.

ÇALGI ALETI
Türlerine göre hem kötü hem de iyi seylere yorumlanir. Çalgi çalmak:üzün süredir çekmis oldugunuz zorluklardan kurtulup mutlu ve rahat bir yasantiya kavusacaksiniz.

ÇALISMA
Rüyada kisinin kendini is basinda görmesi isi yasaminda basari elde edeceginin isaretidir. Yeni bir ask yasayacaginiza ya da hayattaki basarilarinizin devam edecegine isarettir.

ÇAM
Rüyada çam görmek daima hayra yorulur. Çam agaci görülmesi muradiniza ereceginiz iyi bir döneme girildigi ve saglik sorunlari sona erecek demektir. Basari, mutluluk, kismet, mutluluk, murat olarak yorumlanir. Yemyesil ulu bir çam artik mutlu olacaginiz zamanin geldigini gösterir.

ÇAMASIR
Rüyada temiz çamasir saglik anlamina gelir. Kirli çamasir sagligi etkileyen aliskanliklardir. Çamasir almak gizlediginiz seylerin baskalarinin kulagina gidecegine isarettir. Rüyada çamasir yikamak uzun süredir gizlenen gerçeklerin su yüzüne çikmasidir. Çamasir satmak kisa bir süre sonra ciddi saglik sorunlari yasayacaginiza isarettir. Çamasir asmak ev içinde belanin savusturulmasidir. Rüyada çamasir görmek çok istenilen bir seye kavusulacagina yorulur.

ÇAMUR
Hep kötüye yorumlanan rüyalardandir. Çamura girdigini gören kisi mutlaka bir sikintiya düser. Rüyada çamur bir ikazdir ve dikkatli olunmasi gereken olaylarin yasanacagina ve halen bazi hatali islerin içinde oldugunuza yorumlanir. Bu çamur balçiksa sikinti artacaktir. Ancak çamurlari temizleyen bir süre sonra sikintilarindan kurtulacak demektir.

ÇAN
Çan sesi duymak durumunuzda iyilesme olacagini gösterir. Eger çan yakininizda ise islerinizdeki bu gelisme için yakinlarinizin verdigi tavsiyelere uydugunuz taktirde gerçeklesecektir. Ama çanlarin çaldigini görmek, bir ölüm haberi demektir.

ÇANAK VE ÇÖMLEK
Zenginlik ve servete yorulur. Çanak yalamak ölümün yaklastigina isarettir.

ÇANTA
Rüyada bir çanta veya torba görmek islerinizde basarili olacaginizi haber verir. Eger çanta yirtik veya delikse düsünmeden para yatiracaginiz bir is sizi hayal kirikligina ugratacak ve para kaybettirecek demektir. Açik çanta ise, elde etmek istediginiz para için çok ugras emek sarf etmeniz gerekecegini ve yakin zamanda basarili olacaginin isaretidir.

ÇARIK
Yolculuga,ayriliga ve Ayrilik acisina isarettir.

ÇARK
Islerinizin düzeninden sasmadan gidecegine yorulur.

ÇARPILMAK
Kötü giden is yasaminizin birden bire düzelecegine isarettir.

ÇARSAF
Yataga çarsaf sermek yola çikmak demektir. Temiz, güzel, renkli veya beyaz çarsafsa, iyi kazanç getiren yoldur. Yirtik veya delik çarsaf kisinin yolda zarar edecegine yorumlanir. Çarsafi toplamak bir zararli bir isten dönmek anlamindadir.

ÇATAL
Evde sakinlik ve rahatligin isarettir. Kirik çatal, ugrastiginiz konularda basarisizliga ugrayacaksiniz demektir. Çatal kullanmak çevrenizde size tuzak hazirlayan birilerinin var oldugunun belirtilmesidir. Sevgililer arasinda geçimsizlige de yorumlanir. Çatal almak yaptiginiz bir iste hiç beklemediginiz bir sekilde yanilacaginizi anlatir.

ÇATI
Ciddi olmayan bir hastaliga yakalanacaksiniz demektir.

ÇAVUS
Terfi edeceginize isarettir. Kendinin çavus oldugunu görmek bütün yasaminiz boyunca sevgiyi ve mutlulugu bulmak için çalisacaginiz anlamina gelir.

ÇAY
Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacaginiza yorumlanir. Baskalarina çay ikram etmek o insanin çevresinin genisleyecegini belirtir. Rüyasinda çay içen kimse, is ve toplum yasaminda basarili olur demektir. Pakette çay görmek yeni hayaller ve beklentiler oldugunu anlatir. Çayi devirip dökmek bazi planlarinizin sonuca ulasmayacagini isaret eder.

ÇAYIR
Is yasaminizdaki olaylar sizi mutlu edecek ve bu durum sizin çevrenize mutluluk veren biri yapacak demektir. Bir çayirdan baska bir çayira atlamak bir kimsenin dünya nimetlerine olan asiri istegine ve kazanç için durmadan çabalayacagina isarettir.Kurumus çayir hayal kirikligina ugrayacaginiz anlamindadir. Çayir toplamak zengin olmaya isarettir.

ÇEK
Ertelenmis borçlarinizi ödeyeceginize sorunlari asacaginiza ve rahat edeceginize isaret eder.

ÇEKIÇ
Rüyada çekiç görmek sürekli olmayan bir sikinti veya üzüntüye yorumlanir. Büyük sikintilarin üstesinden gelmeniz ve büyük gerekecek demektir. Çivi çakmak alacaginiz bir haberden nedeniyle çok mutlu olacaksiniz anlamindadir. Çekiç sesi duymak beklemediginiz bir davete çagrilacaginiza isaret eder.

ÇEKIRDEK
Çevrenizdeki kötü arkadaslarinizin dedikodunuzu yaptigini anlatir.

ÇEKISTIRMEK
Kimi dostlarinizin sizi çekistirdiginin isaretidir.

ÇEKMECE
Iyi bir insanla evlilik yapacaginiza ve çok iyi bazi dostluklariniz olacagina isarettir.

ÇELIK
Rüyada çelik esyalar görmek iyiye yorulur. Çelik cesurluk, atilganlik ve kendine güven olarak yorumlanir. Parlak çelik görmek iç huzurunuzun oldugunu ve sagliginizin iyi oldugunu anlatir.

ÇENGEL
Sorunlarinizdan bir dostunuzun yardimlari ile kurtulacaginiza ya da iyi bir arkadas çevresine sahip olarak toplum içindeki yasantinizda güçlü durumda olacaginizi belirtir. Çengel satmak islerinizin zamanla bozulacaginin isaretidir. Çengele bir seyler asmak farkli is alanlarina atilarak basarili olacaginiza yorulur. Kasap çengeli yakinlarinizdan birinin kötü bir haberini alacaginizi belirtir.

ÇESME
Rüyada çesme görmek mutluluk demektir. Çesme rüyalari iyi sayilirlar. Temiz bir çesmeyi açarak su alan kimse hayallerinin kismetine kavusur. Eger çesmeden berrak su akiyorsa, para konusunda varliga, bulanik su akiyorsa darliga isarettir. Temiz bir çesme güzel, ugurlu bir istir. Rüyasinda çesme gören bekar erkek ise bu mutlu ve temiz bir ask demektir. Evli erkek ve kadinlar için bu rüya, bolluk ve berekettir. Çesmede yikanmak sikintidan ve hastaliktan kurtulmak demektir. Bulanlik sulu bir çesme kötü ve üzüntülü habere isarettir.

ÇETE
Baskalarinin sizin malinizda ve paranizda gözü oldugunu ve dikkatli olmaniz gerektigini belirtir.

ÇEYIZ
Sagliga ve yeni esyalara yorulur. Dügün çeyizi iyi niyetliliginiz sonucunda zarara ugrayacaginiza isarettir. Çeyiz bulundurmak sonu olmayacak yasak iliskilere girmek anlamina gelir. Çeyiz dikmek hiç beklemediginiz bir sekilde aldatilacaginiza isarettir.

ÇIGLIK
Rüyanizda siz çiglik attiysaniz ya da çiglik atan birini gördüyseniz, etrafinizin düsmanlarla çevrili oldugunu anlamina isaret eder.

ÇIG
Yakinlariniz yüzünden basiniza dert gelecek ve sikintilar yasayacaksiniz demektir.

ÇILDIRMAK
Hastaliga ve yasaminizda gerçeklesecek bazi olumsuz degisiklikler demektir. Sagliginiza ve yediklerinize dikkat etmeniz gerektigine isarettir.

ÇINAR
Yasaminizin uzun süreli olacagina sermayenizin devamli büyüyecegine, isarettir. Hayirsiz, kötü evlada da yorumlanir. Kurumus çinar:çok önemli para kaybina ugrayacaginizi belirtir. Devrilmis çinar agaci birisinin haksiz yere suçlanacagina isarettir. Çinar agacindan düsmek is yasaminizda yaptiginiz hatalar nedeniyle para durunuzun bozulacagina ve sikintilar yasayacaginiza yorumlanir.

ÇIPLAKLIK
Rüyada kisi kendisinin çiplak oldugunu görürse sikintilara düseceksiniz demektir. Mantiksiz davranislariniz nedeniyle bazi kötü olaylara karisacaksiniz demektir. Baska insanlarin çiplak oldugunu görmek ise, insanlardan size kötülük gelecegi anlamina gelir.

ÇIÇEK
Hayra yorulur. Rüyada çiçek görmek güzel ve size sans getirecek bir haber demektir. Kadinlar için hamileliligi isaret eder. Eger çiçekler kurumus ise bu, ölümün, üzüntünün, sikintinin isaretidir. Çiçekli taç tasimak evlilik yapmak ve dünya nimetlerine kavusmaya isarettir. Çiçekçi dükkani güzel ve mutlu bir iliskinin haberidir. Bir demet çiçek, uzak ve zengin bir akrabanizdan size miras kalacagina isarettir. Çiçek sulamak yaptigi islerde basari kazanmak anlamindadir.

ÇIFTLIK
Elinize para geçecek demektir.Bollugun ve bereketin isaretidir.

ÇIGDEM
Birbirine anlasan çiftin evliligini haber verir.

ÇIKOLATA
Insanlarin güvenini kazanacaksiniz demektir. Birçok insanla yeni dostluklar, arkadasliklar kuracaksiniz anlamindadir.

ÇILEK
Rüyada çilek yemek gönül hayatinizda mutluluklar yasayacaksiniz demektir.

ÇINGENE
Rüyayi gören orta yasli biri ise para kaybina isaret eder . Bekar bir kadin için bu rüya güzel bir evlilige yorumlanir. Evli bir kadin için ise gizli sirlar ögrenecegine isarettir. Bu rüyayi gören genç bir erkekse, planda olmayan bir yolculuga çikacak demektir.

ÇIZME
Giydigini görmek, ugrasilan her iste basari kazanmak anlamindadir. Baskasinin çizme giydigini görmek, birinin sevgilinizi elinizden alacagi anlamindadir.Çizme eski ve yipranmissa, sagliginizin bozulacagina ve sikinti bir dönem geçireceginize isaret eder.

ÇOCUK
Rüyada çok çocuk görmek, zenginligin ve mutlulugun isaretidir.Rüyada erkek çocuk görmek iyi bir habere ,kiz çocuk görmek kötü bir habere isarettir. Süt emen bir çocuk görmek sevince isarettir . Hasta bir çocuk görmek, kendi çocugunuzun çok saglikli olacagi; fakat baska sorunlarla karsilasacaginiz anlamina gelir.

ÇORAP
Rüyada çorap almak para kazanmanin isaretidir. Hediye olarak bir çorabin verilmesi ailenin eski bir sorununu çözülmesi demektir. Çorabin kaçmasi macerasi yasanacaginin isaretidir.

ÇORBA
Rahat ve uyumlu bir hayatiniz olacak demektir.Çorba içmek maasinizin zamlanacagina, kendi isinizi yapiyorsaniz onun büyüyecegine isarettir.

ÇÖL
Çok hayirlidir. Rüyada çöl görmek her sorunun çözülecegine, mutluluk ve gelismeye isaret eder.

ÇÖMLEK
Çömlegin içinde et varsa, güzel islere yorulur. Çömlekçi görmek, iyi bir mevkiye gelmek demektir.

ÇÖPÇÜ
Rüyada çöpçü oldugunu görmek genç bir erkek için is yasaminda yükselmeye, orta yas bir erkek için is yasaminda biraz sikinti olacaginin isaretidir. Evli bir kadin için gayri mesru iliskiye yorulur.Bekar bir kadin için varlikli biriyle mutsuz bir evlilik anlamindadir.

ÇÖP
Is hayatinda basarisizliga ve adinizin bazi kötü olaylara karisacaginiza isarettir. Kadinlar için bu rüya, ask hayatinda sikinti demektir.

ÇÖREK
Rüyada çörek pisirmek veya yemek özel hayatinizda mutluluk anlamindadir.

ÇUKUR
Is yasaminizda temkinli olmaniz gerektigi anlamina gelir. Hayatin sonunun geldigine, yasaminiza çeki düzen vermeniz gerektigine isarettir.

ÇUVAL
Dolu çuval ise bereketi gösterir. Kaybettiginizi sandiginiz degerli bir esyayi bulacak ve mutlu olacaksiniz.Çuvali bos görmek hanede bereket olmadigini ve bir ugursuzluk bulundugunu belirtir.

ÇUVALDIZ
Esinizin hamile kalmasina ve kiz çocugu sahibi olacaginiza yorumlanir.

ÇÜRÜK
Amansiz, sonu olmayan bir aska tutulmaya ya da sevdiklerinizden ayrilmaya isarettir. Bedeninizde çürük olmasi daha önce yasadiginiz asklari hatirlamak size saglamayacak demektir. Çürük yumurta ise hayatiniz boyunca elinizi attiginiz her iste basarili olacaginiz anlamindadir. Çürük domates görmek eger siyasetle ugrasiyorsaniz önemli seviyelere gelecek ve basari saglayacaksiniz anlamindadir.

 
         
  ©EskiClup Muzik