RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z
ÜCRET
Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanir. Rüyada birisine bir is karsiligi ücret ödemek birilerine yardimda bulunacaginiza isarettir. Rüyada ücret almak ise islerinizin alacaginiz yardimlarla düzelecegine yorumlanir. Ücret verdigini görmek, birine yardimda bulunacaktir.

ÜLSER
Düzensiz yasamaniz nedeniyle sagliginizin bozuldugunu bildirir. Bir hastaliga yakalanacaginizi haber verir.

ÜNIFORMA
Üniforma ile ilgili rüyalar, mutluluk ve is yasaminda basarilara yorumlanir. Rüyada üniforma veya üniformali birini görmek gerçekten iyi arkadaslarinizin destegi ile isteklerinize kavusacaksiniz demektir.

ÜNIVERSITE
Rüyada bir üniversitede oldugunu görmek, içinde bulundugunuz sikintili durum iye dogru degisecek demektir. Is yasaminizda da basarili olacaginiza yorumlanir.

ÜN
Rüyada ünlü olmak rüyayi göreni mutlu edecek, umutlandiracak olaylarla karsi karsiya gelecegini isaret eder. Ünlü birini görmek; çevresi genis, güçlü birinden yardim alacagina yorumlanir.

ÜRPERME
Rüyada ürperdiginizi görmek, küçük bir hastaliga yakalanacaginizi haber verir.

ÜSÜMEK
Rüyada bir erkegin üsümesi; basarisizliginin nedenlerini disarida degil kendisinde aramasi gerektigini bildirir. Orta yasli birisi için bu rüya eskiden yaptigi bir hatanin ortaya çikacagini ancak bu olayin üstesinden gelecegini isaret eder. Evli kadinlar için; önemsiz bir kaza yapacagina yorumlanir. Genç birisi için ise yakinda ask yasamak anlamindadir.

ÜTÜ
Rüyada ütü insanin yasamina karisan, ögüt veren, bir kimse olabilir.Rüyada sicak ütü görmek, çok akilli bir insan oldugunuza ama aklinizi iyi kullanmadiginiz için zarara ugrayacaginiza yorumlanir. Rüyada bir seyi ütülemek, islerin iyi olacagina yorumlanir.

ÜVEY
Rüyada üvey anne, baba ya da kardes görmek, kötü bir haber alacaginiza yorumlanir.

ÜZENGI
Rüyada üzengi görmek, bir yolculuga çikacaginizi bildirir.

ÜZÜM
Rüyada üzüm görmek bir isten bol miktarda para kazanilacagini isaret eder. Kara üzüm ise sikinti, üzüntü ve hastaliga yorumlanir. Beyaz üzüm; iyi olaylara ve sifaya yorumlanir.

 
         
  ©EskiClup Muzik