RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z

YABAN KEÇISI
Rüyada yaban keçisi görmek, kötü bir kadinla, yasak iliskiye girecek ve mutsuz olacak demektir.;Rüyada görülen keçinin saglikli ve irice olmasi çok para kazanacagina ve servet sahibi olacagina yorumlan. Keçi hasta ve zayif ise fakir olacagina yorumlanir.

YABAN ÖRDEGI
Rüyada yaban ördegi görmek veya satin almak, çok mutlu olacaginiz bir davete katilacaginiza yorumlanir. Yaban ördeginin pisirmek kimsenin çok para kazanacagina ve servet sahibi olunacagina yorumlanir.

YABANCI
Rüyada yeni biri ile tanismak, yeni bir is olanagi yakalamak olarak yorumlanir. Rüyada bir yabanci görmek, çok yakinda sevdigi biriyle karsilasir demektir. Yabancidan bir sey aldigini görmek iyiye yorulur. Yabanciya bir sey verdigini görmek kötüye yorulur, zarar edeceginize yorumlanir.

YAG
Rüyada yag görmek, büyük bir saadete dogru emin adimlarla ilerlemekte oldugunuza yorumlanir Hem kendi hem baska insanlarin yasamlarini kontrol altina almis bir insana yorumlanir. Bol miktarda sivi yag, mutlulugun haberidir.

YAGMUR
Rüyada yagmur görmek daima iyiye yorumlanir. Yagmurda yürümek, sikintilarindan ve hastaligindan siyrilmak demektir. Bu rüyayi gören kisi Issizse çok güzel bir is bulacagina yorumlanir. Para derdi varsa gelecekte para sikintisi çekmeyecegine, asiksa sevgilisine kavusacagina yorumlanir.

YAGMURLUK
Rüyada yagmurluk görmek, daha önce tanismadiginiz bir kimsenin islerinizde büyük yardimi olacak anlamindadir.

YAHUDI
Rüyada Yahudi ile konusurken görmesi, o kimsenin dini görevlerini yerine getirmedigine, dinden çikacagina yorumlanir.

YAKA
Rüyada yaka görmek, bol paraya ve is girisimlerinin basariya ulasacagina isaret eder. Yakanin sarkik ve burusuk oldugunu görmek islerde zarara yorumlanir.

YAKMAK
Rüyada bir sey yakmak servet sahibi olmak demektir. Fakat esya yanmaz da rengi kararirsa bu derde yorumlanir.

YAKUT
Rüyada yakut görmek ferahlik, mutluluk, saglik ve güzel yasama yorumlanir. Kendisine yakut bir yüzük almasi evlat sahibi olmasina yorumlanir.

YALAK
Yeni bir ask yasayacaginiza isaret eder.

YALAN
Rüyada yalan iyi sayilmaz. Yalan söyledigini görmek düsünmeden yaptiginiz isler yüzünden hem kendinize hem de etrafinizdakilere zarar vereceksiniz demektir.

YALDIZ
Rüyasinda yaldiz gören kimsenin hareketlerine dikkat etmedigi taktirde çevrenizdekilere zarar veriyorsunuz demektir.

YALI: Rüyada yali görmek, emellerine ulasacagina yorumlanir.

YAMA
Rüyada yama gören kimse bir sorunun üstesinden geleceksiniz demektir.

YAMYAM
Rüyada yamyam görmek, dogru ve iyi niyetli yeni insanlarla tanisacaginiza yorumlanir.

YANAK
Insanin rüyada yanagini görmesi, bolluga, hayra ve refaha yorumlanir

YANARDAG
Rüyada yanardagin patladigini görmek, genç bir erkek için, yeni tanistigi birisiyle ask yasayacagina ama bu askin mutluluk getirmeyecegine yorumlanir. Bu rüya orta yasli biri için, gönülsüz olarak çevresinin degisecegine isaret eder. Genç bir kadin için ise, çok sevecegi iyi fakat iyi huylu olmayan birisiyle evlenecegine yorumlanir. Bir yanardagin gürültüyle faaliyete geçmesi önemli birisiyle bir sorun hakkinda görüsme yapmak demektir.

YANGIN
Yangin rüyalari birkaç sekilde yorumlanir. Rüyada bir konagin yandigini görmek, uzaktan sizi tedirgin edecek haber alacaginiza yorumlanir. Kendi evinin yandigini görürse, islerinde büyük zarar edecek ve sagligi bozulacak demektir. Esyalarinin yandigini gören kisinin el attigi her iste basarili olacagina yorumlanir. Yanan seyden sadece beyaz dumanlar çikiyorsa, bu herkesi ilgilendiren bir olaydir. Kara duman çikiyorsa, büyük derttir. Yanginda sadece alev gözükmesi, zengin olunacagina yorumlanir.

YANKESICI
Yankesici tarafindan soyuldugunu gören kimsenin harekelerine çeki düzen vermesi gerektigini belirtir.

YANKI
Rüyada sesinin yankilandigini duyan kimse zor günler geçirecek ve bu zorluklar onu çok üzecek demektir. Bu rüyayi gören kimsenin kararlar alirken daha dikkatli olmalisiniz demektir.duysaniz, zor günler geçireceksiniz. Özellikle önemli konularda acele karar vermekten kaçinin.

YAPRAK
Yesil yaprak murada ermek anlamindadir. Sararmis, kurumus, bir yaprak hayal kirikligi yasamak demektir. Bir agacin, dalin yapraklanmasi, istediginiz seylerin olacagini isaret eder.

YARA
Rüyada yara genel olarak para kazanmak zengin olmak sayilir. Rüyada bir erkek kendisini yaralamis gördüyse yakinlari onu hatali islere atilmaktan kurtaracaklar demektir. Rüyayi bir kadin görüyorsa, sevgilisi veya kocasi tarafindan aldatildigina isaret eder.

YARASA
Rüyada yarasa görmek, aslinda kötü sansa, hastaliga yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanir. Ancak yarasa görmek amaciniza ulasmak için çok emek harcamaniz gerekir seklinde de yorumlanabilir. Rüyada yarasa görmek, kötü islere atilmaya ve yasamda kötü degisiklikler yapmaya yorumlanir. Beyaz yarasa ölüme yorulur.

YARDIM
Birine yardim etmek, is hayatinda yükselip, hep çikmak istediginiz makama ulasacaginizi isaret eder. Eger rüyanizda size yardim ediliyorsa, gerçek yasamda da bir iyi arkadasiniz size yardim edecek demektir.

YAS
Rüyasinda yas tuttugunu gören kimse sikinti ve dertlerinizden kurtulacak, rahat bir döneme girecek demektir.

YASTIK
Rüyada yastik görmek, genç bir erkek için; çok yakinda önünüze çikacak bir firsati iyi degerlendirirseniz mutlu ve rahat bir yasam sürersiniz demektir. Orta yasli bir erkek için bu rüya çok egleneceginiz ve rahatlayacaginiz bir tatile çikmak anlamindadir. Bekar bir kadin için rüyada yastik görmek için parasi olan ve iyi huylu birisiyle evlenmeye yorumlanir. Evli bir kadin içinse bu rüya çok iyi bir arkadas sahibi olamaya yorumlanir.

YATAK
Rüyada yatak görmek, yeni bir ask macerasina atilacagina yorumlanir. Genelde yatak rüyasi görmek yola çikmak anlamindadir. Temiz bir yatak görmek, güzel ve eglenceli bir tatile çikacak demektir. Rüyada eve yatak almak rüyayi gören bekarsa, istedigi kimseyle evlenecegine yorumlanir. Yatagini satan veya atan kisi esinden istifa eder demektir.

YATAKHANE
Etrafinizda isinizdeki basarilari kiskanan insanlarin bulundugunu isaret eder.

YAY
Sagliginizin düzelecegini bildirir. Eger sagliginiza dikkat ederseniz bir daha ciddi bir hastalik geçirmeyeceksiniz demektir.

YAYLA
Rüyada yayla görmek isinizi degistireceginize isaret eder.

YAZAR
Rüyada yazar oldugunu gören kimsenin isleri düzelecek, sansi açik olacak demektir.

YAZI
Rüyada yazi yazmak sahtekar bir kimsenin etrafinizda olduguna ve size zarar verecek komplolar kurduguna isaret eder.

YELEK
Rüyada yelek görmek, dertlerle ugrasmak anlamina gelir.

YELPAZE
Rüyada yelpaze rahata, sikintidan ve kavgadan kurtulusa, yoksulluktan varliga yorumlanir.

YEMEK
Tek basina yemek yemek , kötü bir haber alacaginiza yorumlanir. Hareketlerinize dikkat etmeniz gerektigini de belirtir. Birçok insanla yemek yediginizi gördüyseniz, bollugun ve refahin habercisidir. Kazanç elde edip, kazancinizi baska insanlarla paylasacaksiniz.

YEMEK PISIRMEK
Rüyada yemek pisirmek, istediklerine kavusmaya yorumlanir.

YEMIN
Rüyada yemin ettigini görmek, düsmanlarinizi alt edeceginize yorumlanir.

YENGEÇ
Rüyada yengeç görmek, sert tutumlu, geçimi zor birine yorumlanir.

YER ALTI
Rüyada yeraltinda oldugunu görmek, bir konuyu oldugundan çok büyüttügünüzü bildirir.

YETIM
Rüyada yetim biri görmek, düsünmeden yaptiginiz hareketler nedeniyle çevrenizdeki insanlara zarar verir demektir.

YIKANMAK
Rüyada yikanmak, hastalik ve dertlerden siyrilmaya, kulak yikamak güzel, hayirli haberler almaya yorumlanir.

YIKMAK
Bir evin yikildigini görmek, o kisinin ölecegine, eski bir evin yikildigini görmek, dert ve üzüntüye yorumlanir. Rüyayi kadinin evin tavaninin yikildigini görmesi, kocasinin ölümüne yorumlanir.

YILAN
Rüyada yilan görmek her türlü düsman demektir. Çok zehirli olduklari bilinen engerek, kobra, gibi yilanlari görmek çok daha da tehlikeli düsman demektir. Rüyada yilani evde görmek düsmanin size kötülük yapacagina yorumlanir. Bu rüya kari:kocanin kavga etmesine isaret eder.

YILAN BALIGI
Rüyada yilan baligi görmek,etrafinizdaki kimselerin sizi kiskanacagina isaret eder.

YILBASI
Yilbasi ile ilgili rüyalar evlenmeye ve aska yorumlanir.

YILDIRIM
Rüyada yildirimin eve düsmesi, evdekilerin zor, sikintili zamanlar geçirecegine yorumlanir. Size yildirim düstügünü görmek, çok önemli bir hastaliga yakalanacaginizi belirtir.

YILDIZ
Rüyada yildizli gökyüzü gören kimsenin , mutlu olacagina, sansinin iyi olacagina ve para sikintisi çekmeyecegine yorumlanir. Yildiz kaymasi ise, kötü haber almak demektir.

YOGURT
Rüyada yogurt görmek, yemek, zengin olmak ve uzun yasamak demektir.

YOKUS
Bir kimse rüyada bir yokusu çikiyorsa, olaylar karsisinda daha güçlü olmali, ve güçlüklere dayanmali demektir.

YOL
Rüyada dar veya tasli yolda yürümek, bazi kavgalarin basinizdan geçecegine isaret eder. Kenarlari çiçekli bir yol görmekse, ask yasaminizda güzel bir iliskiye baslayacaksiniz demektir.

YOLCULUK
Yolculuga çiktigini görmek ve ya da arsa alacaginiza isarettir. Deniz yolculuguna çikmak, muradiniza ereceginizi bildirir.

YONCA
Rüyada yonca görmek, çok güzel bir paraya kavusmaya yorumlanir. Yonca bulmak hayal kirikligi yasayacaginiza yorumlanir. Rüyasinda yonca tarlasinda yürüyen gören genç bir erkek hayatinda basari kazanmak için harekete geçecegine isaret eder. Evli kadinlar için yeni bir eve tasinmaya yorumlanir.Orta yasli kimse için islerinde çok basari kazanacagina ve yükselecegine yorumlanir. Genç kizlar için bu rüya evlilige isaret eder.

YORGAN
Rüyada yorgan gören kisi mutlu olacak demektir. Akillica davranmak rahat bir gelecege sahip olmanizi saglayacak demektir. yorumlanir.

YOSUN
Rüyada yosun görmek, gereksiz islerle ugrasarak, vaktinizi bosa harcadiginiza, daha önemli islerle mesgul olmaniz gerektigine yorumlanir. Bu rüyayi genç kiz görürse ilerde çok mutlu olacagina isarettir. Kadinlar görmüsse, uzun süredir görmedigi bir arkadasiyla karsilasacagina yorumlanir.

YUFKA
Rüyada yufka görmek çektiginiz sikintilardan kurtulacaginiza ve rahat ve huzurlu bir hayat göstereceginize isaret eder.

YULAF
Rüyada yulaf görmek, beklenmedik miktarda para kazanmak demektir.

YULAR: Rüyada yular görmek, birisinden pahali bir hediye alacaginizi belirtir.

YUMURTA
Rüyada yumurta zenginligin ve mutlulugun isaretidir. Ayrica evliligi de isaret eder.

YUMAK
Rüyasinda yumak gören kimsenin isleri daha da karisacak demektir.

YUMRUK
Daha önce size kötülügü dokunan bir insandan intikaminizi alacaginiza isaret eder.

YUNUS
Rüyada yunus baligi görmek, mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacaginiza isaret eder.

YUVA
Rüyada bir kus yuvasi görmek, aile yasaminda huzura yorumlanir. Bekar biri bu rüyayi görürse, yakinda güzel bir evlilik yapacagina yorumlanir.

YÜK
Rüyasinda yük tasiyan bir kisi yüksek bir makama yükselir anlamindadir.

YÜN
Rüyada yün görmek, helal yoldan para kazanacaginiza isaret eder. Yün doldurmak, yakinda evlilik yapacaginiza isaret eder.

YÜRÜMEK
Düz ve dogru bir yolda yürüdügünü görmek o kisi hayatinda çok olumlu degisiklikler yapacagini belirtir. Basi önde egerek yürümek, ömrünün uzun olacagina yorumlanir. Yagmur altinda yürümek, ihtiyarliginda çok rahat ve mutlu bir yasanti sürecegine isaret eder.

YÜZMEK
Rüyasinda yüzdügünü gören kisi çok basari kazanacagi is yolculuguna çikacaktir. Kirli suda yüzdügünü gören kimse kötü yollardan para kazanacak anlamindadir. Dipten yüzmek isleri herkesten gizleyerek yürüttügünüzü isaret eder.

YÜZÜK
Rüyada yüzük görmek, iyiye isarettir. Yüzük takmak, yeni bir ise atilip çok para kazanmaya yorumlanir. Nikah yüzügü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.

 
         
  ©EskiClup Muzik