RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z
NABIZ
Rüyada nabzin attigini görmek , hayat ve saglik havadislerinin alinacagina yorumlanir.
NACAK
Artik geçim sikintisi geçmeyeceginize yorumlanir. Rüyasinda nacak ile odun kesmek, saglik durumunuzun bozulabilecegine isaret eder.

NADAS
Rüyada nadasa birakilmis toprak gören kisinin, emellerinin gerçeklesmesi için biraz daha beklemesi gerektigi demektir.

NAFTALIN
Rüyada naftalin görmek, sizden yasli bir yakininizdan beklemediginiz bir zamanda ve de beklemediginiz miktarda para yardimi almak demektir.

NAKARAT
Rüyasinda bir sarkinin nakaratini dinledigini gören kisi sizin bir sinir hastanesinde tedavi görecek demektir.

NAKIS
Rüyada nakis isledigini görmek, is hayatinda basari kazanirken ask hayatinda büyük bir hayal kirikligina ye ugramak seklinde yorumlanir. Nakisi baska birinin isledigini görmek, basiniza gelecek bir olay nedeniyle karakolluk, mahkemelik ya da hastanelik olacaginiz isarettir.

NAL
Nal talihin açilmasi ve ugurlu olaylar olarak yorumlanir.Rüyada nal görmek iyiye. Rüyada nal görenin sansi açik olacaktir. Yolda nal bulan bir kimsenin karsisina, hiç beklemedigi bir anda güzel bir firsat çikacak demektir.

NALBANT
Rüyasinda bir nalbant gören kisi, çok güzel haberler alacak demektir.

NALBUR
Geçmiste kalan bazi kavgalar yeniden ortaya çikacak, bu durum da sizi sikintiya sokacak demektir.

NAMAZ
Rüyada kibleye dogru namaz kildigini görmek, dünya ve ahrette hayra yorumlanir. Kibleye dogru degil de baska tarafa dogru namaz kildigini görmek, dinden çikacaginiza yorumlanir. Namazi yarida biraktiginizi görmek emellerinize kavusamayacaksiniz demektir. Cenaze namazi kilmak uzun ömre yorumlanir.

NANE
Rüyada yesil nane para demektir. Rüyasinda nane toplayan kisi biraz çalisirsa para kazanir. Nane satin almak büyük ve sevindirici bir kismettir.

NAR
Kisin nar rüyasi görmek hayirlidir. Kirmizi nar zenginlik olarak yorumlanir. Genç kiz rüyada eksi nar yerse pekte hayirli olmayan birisine asik olacaktir. Nar ayikladigini görmek çok para kazanmak demektir. Olmus narlari toplamak, zenginlige, hamlarini toplamak hastalik, üzüntüye yorumlanir.

NARA
Kendisinin nara attigini gören kimse, yapilan haksizlikla karsisinda atik patlayacak demektir

NAZAR
Rüyada nazara ugramak, önemsiz birtakim seyleri kendinize dert ederek, sikintiya düsünüyorsunuz demektir.

NAZARLIK
Rüyada nazarlik görmek çok güzel haberler almaya yorumlanir.

NEFES
Rüyasinda fazla nefes aldigini gören kisinin, canin bir seye çok sikildigina yorumlanir. Rüyada nefes darligi çekmek artik dertlerden kurtulma firsatinin dogduguna yorumlanir.

NEFRET
Bu kötüye yorulan bir rüyadir. Birinden nefret ettiginizi gördüyseniz, kaza yapacaginiza isarettir.

NEHIR
Size yardimi dokunacak, çok iyi niyetli bir insanla tanisacaksaniz demektir. Nehirde yüzdügünü görmek, isinizde makam ve yetki sahibi bir kimseden yardim alacaksiniz anlamindadir.

NERGIS
Iyi ve güzel bir insanla bir birliktelige isaret eder.

NEY
Rüyada ney veya kaval çalmak, oyun ve eglenceye, bazen de rahatlik ve mutluluga yorumlanir. Ney çalmak hasta birisi için ölüme; çocuk sahibi olmak isteyen için çocugu olmasina yorumlanir.

NEZLE
Rüyasinda nezle oldugunu gören kimse olaylar karsisinda daha dikkatli davranmali demektir. Etrafinizda düsmanlariniz var demektir. Insanlarla iliskilerde daha dikkatli olmaniz gerektigi demektir. Sagliginiza dikkat etmeniz gerektigine yorumlanir.

NIKAH
Rüyasinda tanimadigi bir kadinla nikahlandigini gören erkek, oruç veya namaz gibi farzlari yerine getirmesi gerektigine yorumlanir. Rüyada nikahlandigini görmek bir kiz ise yakin zamanda evlenmek demektir. Nikah kiydigini görmek iyilik etmek demektir.

NIKAH MEMURU
Nikah memuru görmek, bekar biri için evlilige; evli kimse için ayriliga isarettir.

NILÜFER
Evliler için eglenceli bir tatile yorumlanir. Rüyada nilüfer toplamak zor bir isin sonucunda basariya ulasacagini isaret eder.

NINE
Rüyasinda nine görmek, çok iyidir. Her zaman iyiye yorulur.. Büyük bir mutluluk, saglik ve zenginlik demektir.

NISANLANMAK
Rüyada tanimadiginiz birisiyle nisanlanmak, güzel bir haber alacaginiza isarettir. Nisanin atilmasi pek iyiye yorulmaz.Rüyada bir nisana giden kisi yeni seyler ögrenecek, yeni insanlarla tanisacak demektir. Rüyada nisanlandigini görmek bekledigi firsatin gelecegine yorumlanir.

NISASTA
Yakinlarinizla tartisacaginiza ve aranizin açilacagina isaret eder. Nisasta yedigini görmek arkadaslariniz arasinda sizin kötülügünüzü isteyenler var demektir.

NOHUT
Rüyada nohut görmek, yakinlarda güzel bir haber alacaginiza yorumlanir. Rüyada nohut zorlukla kazanilan paradir. Rüyada bir yerden nohut aldigini görmek parayla ilgili bir söz vererek güç durumda kalir. Nohut yedigini görmek para kazanmak demektir.

NOTER
Rüyada noter görmek, pek hayra yorumlanmaz. Hareketlerinize dikkat gerektigini isaret eder.

NUH PEYGAMBER
Rüyada Nuh peygamberi görmek, uzun hayata yorumlanir.

NUMARA
Rüyada rakam görmek, is yasaminda iyi sansa yorumlanir. Is hayatinda meydana gelecek olaylar demektir.

NUR
Rüyada nur, aydinlik ve dogru yol demektir. Kafir bir kimse bu rüyayi görürse Islama Allah'a yakinligi kesfeder. Aydinliktan sonra karanliga çikarsa, yoksulluktan zenginlige, isaret eder. Isyandan sonra tövbeye yorumlanir.

NUTUK
Kendinizi nutuk verirken görmek, emeklerinizin karsiligini yakinda alacaksiniz demektir.

 
         
  ©EskiClup Muzik