RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z
TABAK
Rüyada tabak görmek iyi, güzel olaylar olacagina yorumlanir. Rüyada temiz, saglam ve bos tabak alan kisi çok para kazanacagi yeni bir ise atilir anlamindadir. Bir tabaga yiyecek koymak o kimsenin zengin olacagina isaret eder.
TABANCA
Rüyada tabanca güçlü ve saygi duyulan biri olmak demektir. Elinde tabanca olan kimse, yasaminda yüksek makamlara yükselir. Rüyada tabanca kullanmak, bir iftiraya ugrayacaginiza yorumlanir. Tabanca satin almak, birilerinin sizin dedikodunuzu yapacagini belirtir. Tabanca temizlemek, bir ise baslayacaginiza yorumlanir. Tabanca ile ates etmek, hirsli ve birine isarettir. Tabanca ile vurulmak, karsi cinsten birine kuvvetli bir sekilde asik olduguna yorumlanir.

TABELA
Rüyada tabela görmek, özel yasaminizda yaptiginiz hatali davranislar nedeniyle islerinizde de basarisiz olacaginiza yorumlanir.

TABLO
Rüyasinda tablo gören kisinin , uzun süredir planladigi isleri kisa süre sonra gerçeklesecegine yorumlanir.

TABUR
Rüyada askeri bir tabur görmek, yakinda sansinizin çok iyi olacagina ve basarili isler yapacaginiza yorumlanir.

TABURE
Rüyasinda tabure gören kisinin, sicak ve deniz kenarinda bir yerde güzel bir tatil yapacagina ve rahatlayacagina isaret eder.

TABUT
Rüyada tabut görmek, zorluklarin üstesinden gelmeye ve kazanca yorumlanir. Tabutu açik görmek, daha dikkatli olmazsaniz birçok zorlukla karsi karsiya kalacaksiniz demektir. Bazen kötü anlam içeren bir rüyadir.

TACIR
Rüyasinda tacirden bir sey alan kimse, güvendigi bir insan tarafindan aldatilacak demektir.

TAÇ
Basina güzel bir taç taktigini gören bekar kadin çok güzel bir evlilik yapar. Tacin bastan çikarilmasi yada düsmesi, ayrilik ve basarisizliktir.Rüyada taç giymek, çok kisa bir süre sonra büyük bir isteginizi gerçeklestireceksiniz demektir.; Baskasini taç giyerken seyretmek , düsmanlarinin karsisinda yüksek bir seviyeye yükselecegine yorumlanir. Rüyada taç evlilik, iste basarili olmak, kismet olarak kabul edilir.

TAHT
Rüyada taht görmek, çok yüksek makamlara yükseleceginize yorumlanir. Tahtta oturdugunu görmek çevrenizdeki insanlarin saygisini kazanacaginiza isaret eder. Baskasinin tahtta oturdugunu görmek, baska insanlarin size yardim etmesiyle basari kazanacaksiniz anlamindadir.

TAHTA KURUSU
Rüyada tahta kurusu görmek, çevrenizdeki size zarari dokunacak insanlarla çevrili olduguna yorumlanir.

TAKA
Rüyada taka görmek, muradiniza ereceginize yorumlanir.

TAKKE
Rüyada takke, daha önce yaptiginiz, utanç verici bir olay ortaya çikacak demektir. Takke almak, hayatinizda bazi degisiklikler yapacaksiniz demektir. Eski bir takke görmek hayal kirikligina ugrayacaginizi haber verir.

TAKSI
Bir arkadasiniz, size büyük bir sirrini emanet edecek. Eger rüyada taksi soförlügü yapiyorsaniz, bir ise girecek fakat pek kar elde edemeyeceksiniz.

TAKUNYA
Rüyada takunya görmek, islerinizin yavas yavas ilerledigine yorumlanir.

TAKVIM
Rüyada takvim görmek, çok büyük miktarda para kazanmaya yorumlanir. Rüyada dogum tarihini düsünmek, hiç beklemedigi anda çok büyük bir miras kalacagina yorumlanir.

TAMBUR
Rüyada tambur görmek, bos inançlariniz olduguna yorumlanir. Tambur çaldigini görmek sikintilarinizin her geçen gün büyüdügüne isaret eder.

TANDIR
Tandirla ekmek pisirip, yiyen kimsenin rizki artar. Tandir görmek misafir

TANRIÇA
Yunan tanri veya tanriçalarini görmek, hayal aleminde yasadiginizi, artik ayaklarinizin yere basmasi gerektigini belirtir. agilayacaginiza isaret eder.

TARAK
Rüyada yeni bir tarak görmek yola çikilacaginin isaretidir. Eski bir tarak uzaklardan bir haber alir. Basina süslü tarakla taradigini görmek bekarlar için güzel bir evlilige yorumlanir.

TARÇIN
Rüyada tarçin görmek, kötü haber alinacagina yorumlanir.

TARHANA
Rüyada tarhana çorbasi içmek, o kimsenin sikinti ve zorluklarla karsilasacagina yorumlanir.

TARLA
Rüyada tarla görmek çok bol para kazandiracak, karli islere girileceginin isaretidir. Rüyada tarla ekmek emeklerinin karsiligini alacak demektir.

TAS
Rüyada görmek, çok güzel bir kadinla ask yasanacagina yorumlanir.

TAS
Rüyada tas görmek, dügün ya da nisan yapilacagina isaret eder.

TATIL
Rüyada tatil görmek, islerinizin yogunlugu nedeniyle çok yorgun oldugunuzu, dinlenmeniz gerektigini bildirir.

TAVA, TENCERE
Tava veya tencere görmek ölüme isarettir.

TAVLA OYUNU
Rüyada tavla oynamak; manevi huzura kavusacaginiza yorumlanir.

TAVSAN
Rüyada hizli kosan bir tavsan görmek, gizlenmesi lazim olan bir sirra yorumlanir. Tavsan avlamak, endise ve süphe içinde bir zamanin yasayacaginiza isarettir. Rüyada yavsan satmak, satin almak veya yemek saglik durumunun hafif bir hastalikla yorumlanir.

TAVUK
Bir süre caniniz sikilacak, bu sikintilarin sonunda mutluluga ve huzura ereceksiniz ve rahata kavusacaksiniz demektir. Rüyada tavuk, aile yasaminizin güzel ve düzenli olacagina mutlu günler geçireceginize yorumlanir. Küçük tavuklar veya civcivler, is yasaminda basarili olacagina isaret eder.

TAVUS KUSU
Zengin ve güzel bir kadinla tanisacaginiza isaret eder.

TAZI
Rüyada tazi görmek, islerinizde basamaklari hizli bir sekilde çikacaginiza ve basari kazanacaginiza yorumlanir.

TEBESIR
Rüyada tebesir görmek, son zamanlarda sagliginizi çok ihmal ettiginizi bildirir. Tebesirle yazi yazdigini görmek, basari kazanacaginizin isaretidir. Elinde tebesir tutmak , özel yasaminizda dertler yasayacaksiniz demektir.

TECAVUZ
Rüyada tecavüze ugramak , ask yasaminizda bazi sorunlar yasayacaksiniz kötü günler geçireceksiniz demektir.

TEKERLEK
Rüya sahibinin yaptigi ve yapacagi bütün islerinin iyiye dogru dönmesiyle yorumlanir.

TELEFON
Rüyada görmek; çok güzel bir haber almaya, size birinden miras kalacagina ya da yüksek bir makama yükselmeye yorumlanir.

TELESKOP
Rüyada teleskopla ay ve yildizlara bakmak; yüksek bir makama yükselmeye ve yüksek makamdaki insanlarla güzel sohbete yorumlanir.

TELGRAF
Rüyada telgraf almak, uzaktan gelecek iyi haberlere yorumlanir.

TENEKE
Rüyada teneke görmek, helal olmayan yollarla para kazanmaya yorumlanir.

TEPE
Rüyada dik bir tepeye çikmak; çok zor bir isi üzerine alip basarila sonuçlandiracaktir. Eger tepeye arkadaslariyla tirmaniyorsa; istemeyerek bir isi veya borcu üslenecek ve sorumluluk alir demektir.

TERAZI
Rüyada terazi görmek, önemli bir konuda karar vermesi gerektigini isaret eder. Teraziyle bir sey tarttigini görmek kendisiyle ilgili önemli bir karar verecek demektir.

TEREYAG
Rüyada tereyagli bir ekmek yemek, iyi sans demektir. Rüyada tereyagi almak veya satmak genç yastaki erkek için; islerinde basari kazanmaya isarettir. Genç bir kiz için bu rüya; hiç istemedigi bir iste çok zorlanacagina isaret eder. Orta yasli kadinlar; için dikkatli olmasi gerektigine yorumlanir.

TERLIK
Rüyada terlik görmek mutluluk verecek haberler alacaginiza yorumlanir. bu rüyayi gören kimse, huzurlu ve mutlu bir yasam sürecek demektir.

TERZI
Rüyada terzi görmek, adil birisiyle tanisilacagina yorumlanir.

TESBIH
Rüyada tespih görülmek çok güzel haberler alinacagina isarettir. Tespihin kopmasi veya tanelerinin dagilmasi üzüntü verecek haberler alinacagina yorumlanir.

TESTERE
Eelinizi attiginiz tüm islerde basariya ulasacaginizi belirtir. Testere ile bir sey kesmek, düsmanlarinizi yeneceginize isarettir.

TEYZE
Rüyada teyzesini gören kisi çok güzel bir rüya görmüstür. Bu rüya beklenmedik bir kisiden size miras olarak çok büyük miktarda para kalacak demektir.

TESTI
Rüyada testi doldurdugunu görmek, islerin çok iyi olacagina ve servet sahibi olunacagina isarettir.

TIRNAK
Rüyada tirnak kesmek kötü bir olaya isarettir. Güzel tirnaklar basari kazanacaginiz islere gireceginizi bildirir. Bakimsiz tirnaklar, dert ve hastaliga yorumlanir.

TIRTIL
Rüyada tirtil gören kimsenin etrafina dikkat etmesi gerektigini, bu insanlarin güvenilmez kimseler oldugunu bildirir.

TILKI
Rüyada tilki görmek etrafinizda kötülük yapabilecek insanlarin olduguna yorumlanir. Tilki kürkü giymek düsmanlarinizi alt edeceginizi belirtir. Tilki sütü içtigini görmek hastaliklarinizin iyilesecegini bildirir.

TIMSAH
Timsahin karada yürüdügünü görmek, onun çok tehlikeli düsmanlara sahip olduguna isarettir. Eger timsah sizi isirdiysa, yasaminiz tehlike içindedir demektir. Timsahi öldürmek, düsmanlarinizi alt edeceginize yorumlanir. Gizli düsmanlariniz var demektir. Bu insanlara ve saglik durumunuza dikkat edin.

TIYATRO
Rüyada sahnede ya da tiyatro oyununda oynamak genç bir erkek için çok istedigi bir seyi elde edecegine isarettir. Orta yasli birisi için ise yakinda birisiyle arkadaslik edecegine yorumlanir. Genç bir kadin için bu rüya hayatinda önemli ve mutluluk getirecek degisiklige gidecegi demektir. Daha yasli ise; sevdigi bir arkadasinin ihanetine yorumlanir.

TOPAL
Rüyada kendisini topal görürse bu pek hayra sayilmaz. Bu rüya arkadaslarinin destegi ile bütün zorluklarin üstesinden gelecegine isarettir.güçlükleri önleyecegine yorumlanir.

TOPLU IGNE
Bu rüya kötü bir olaya yorumlanir. Rüyada kendini toplu igneler içinde kendisini görmek, aslinda pek önemli olmayan olaylara yorumlanir.

TOREN
Rüyada bir törene katilmak görmek, sevgilinize ve esinize güvenmeniz gerektigine onun size olan sevgi ve saygisindan emin olmaniz gerektigine isaret eder.

TOPUZ
Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardim göreceginizi bildirir.

TOZ
Rüyada esyalarin toz içinde oldugunun görülmesi para kazanacaginiza yorumlanir. Elbiselerinin tozlarini silkelemesi o kimsenin sikintilarini attigina ve ömürlü olacagina yorumlanir.

TRAMPET
Rüyada trampet sesi duymak, kisa zaman sonra birçok güzel olayin gerçeklesecegini bildirir.

TREN
Rüyada tren görmek; is yasaminizda yükselme firsatinin ortaya çikacagina isarettir. Trende birisini görmek; arkadaslarinin yardimi ile islerinde basari kazanacagina yorumlanir. Bilmedigi bir yere tren yolculugu yapmak çok yarar saglayacak bir davete yorumlanir.

TURSU
Rüyada tursu insanin çok istedigi bir isten bekledigi iyi sonuçlari alamayacagi, hayal kirikligi yasayacagini isaret eder. Rüyada tursu kurmak, haram para kazanacagina isaret eder. Tursuyu kaba koyan kisi mutlu olamayacagi bir evlilik yapacak demektir.

TUZ
Rüyada tuz gören kisi yasaminda bazi degisiklikler yapmak istiyor; ancak çevresindekiler buna izin vermiyor demektir. Rüyada tuz görmek etrafinizda iki yüzlü insanlarin oldugunu da bildirir.

TÜFEK
Rüyada tüfek kullanmak, akrabaniz ya da iyi arkadaslarinizla aranizda tartismalar yasayacaginiza ve kötü haberler alacaginiza yorumlanir.

TÜLBENT
Rüyada herhangi bir tülbent, seref ve itibara yorumlanir.

TÜNEL
Tünel içinden trenle geçmek, sikintili geçen günlerin sona erecegine, rahata ve huzura kavusacagina yorumlanir.

TÜY
Rüyada eline tüy almak, genç bir erkek için; çok istedigi bir seyin elde edilecegine isarettir. Kadinlar için; tüy yeni bir ask yasanacagina isaret eder. Rüyada tüy görmek dert ve üzüntüleri üzerinizden atacaksiniz demektir. Tavuk tüyü, gereksiz ve size yarar saglamayacak islerle ugrastiginizi bildirir. Siyah tüy, ask yasaminizda hayal kirikligi yasayacaginiza yorumlanir.

 
         
  ©EskiClup Muzik