RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z

OBA
Rüyada bir irmak kiyisinda ve yesillikler içerisinde kurulmus bir oba görmek büyük bir mutluluga ereceginize yorumlanir.

OBJEKTIF
Rüyasinda fotograf makinesi objektifi gören kiside, nazar olacagina yorumlanir.

OCAK
Rüyada bos ocak görmek henüz hayata geçirmediginiz plan halinde olan bir istir. Içinde kömür bulunan ocak, is yasaminizda verdiginiz emekler sonrasinda olumlu degisiklikler olacak demektir. Bir ocagin sönmesi, iste bozulmaya, aile yasaminizda sikintiya isaret eder.

ODA
Rüyada oda görmek giristiginiz iste, zor da mutluluga ve basariya ulasacaginiza yorumlanir.

ODUN
Rüyada atese odun atmak, genç bir erkek için arkadasinin ihanetine Orta yasta ise mevki sahibi olmasina yorumlanir. Evliler için para sikintisinin neden olacagi kavgaya yorumlanir.

OFIS
Rüyasinda ofis görmek Sevgilinize göz koyan birilerinin olabilecegine isarettir.

OGLAK
Oglak görmek, erkek çocuga yorumlanir. Oglagin kesildigini görmek veya yemek kendisinin veya akrabasinin bir erkek çocugunun ölecegine isarettir.

OGUL
Rüyasinda oglu oldugunu gören kimse sansli bir döneme girecek demektir. Rüyasinda kendi oglunu görmek, sikintili bir döneme gireceginize isaret eder.

OJE
Rüyada oje görmek, süse asiri derecede düskün olmasi ve bu düskünlügün etrafindakilerce kötü karsilandigini isaret eder.

OK
Rüyada ok görmek, bir hizmet için baska memleketlere gönderilen elçilere, mektuba, düsmana karsi, kuvvete yorumlanir.

OKLAVA
Rüyada oklava görmek Oklava iyi , çaliskan, dürüst, hizmetkar olarak tanimlanir. Oklavayla hamur açmak, emeginizin ve çaliskanliginizin karsiligini isaret eder. Oklavanin kirildigini görmek gören kimsenin birine darilmasi demektir.

OKUL
Rüyada okul görmek, kültür bakimindan yeni ve engin olanaklarla karsi karsiya kalacaginiza yorumlanir.Yetiskin birinin okula gittigini görmek kimsenin davranislari hatalidir. Rüyada okul görmek ögrenecegi yeni bilgiler sayesinde hayatina yeni bir yön verir.

OKUMAK
Rüyasinda kitap okuyan kimse, çevrenizdeki insanlari etkileyeceginize isaret eder. Ufak sorunlari çok büyüttügünüze de yorumlanir. Gazete okumak, sirlariniz saklayamadiginiza isaret eder.

OLUK
Sikintilarinizdan ve dertlerinizden kurtulacaksiniz demektir. Oluktan temiz su akmasi, islerinizde basari kazanacaksiniz, bol para kazanacaksiniz anlamindadir. Oluktan kirli su akmasi arkanizdan size komplo kuran insanlarin bulundugunu haber verir.

OKYANUS
Rüyada sakin okyanus görmek, is yasaminda büyük basarilar kazanmak demektir. Dalgali okyanus görmek ise, bazi sikintilari belirtir.

OLTA
Rüyasinda olta gören kisi is yasaminda büyük bir firsat yakalayacak seklinde yorumlanir.

OMLET
Rüyada omlet görmek, bir ziyafete davet edileceginizin isareti olarak kabul edilir.

OMUZ
Rüyada omuz görmek bazi kimselerin sorumluluklarini ve geçimini üstünüze alacaginiza isaret eder.

ONBASI
Rüyada onbasi görmek, yasaminda basari kazanilacagina yorumlanir.

OPERA
Rüyada operaya gitmek sevdiginiz arkadaslarinizla eglenceli zaman geçireceksiniz demektir. Uzun süredir kötü giden islerinizde basari saglayacaginiza isaret eder.

ORAK
Çevrenizden bir kisinin ölecegine yorumlanir. Orakla ot biçmek düstügünüz zor durumda dostlarinizin yardimini alacaksiniz demektir.

ORDU
Rüyada ordu görmek, bozgunlugun önlenmesine; orduda bulunmak düsmanlar tarafindan yapilacak bir saldiriya yorumlanir. Ayni zamanda aile içinde bazi sikintilarin yasanacagina yorumlanir. Sikintilarin asabilmek için destege ve güvene ihtiyaciniz var demektir.

ORKIDE
:Çok güzel bir haber alacaksiniz, aldiginiz bu haber sizin hayatinizi degistirecek demektir.

ORMAN
Orman içerisinde yürümek veya agaç kesmek, islerini yoluna koymak ve için bütün zorluklari asmaya yorumlanir. Ormanda kaybolmak, is yasaminizda zorluklara isarettir. Yesil bir orman görmek, elinizi attiginiz islerde basari kazanacagini isaret eder.

ORUÇ
Rüyada oruçlu olarak görmesi, adagini yerine getirmeye yorumlanir. Oruçlu bir kimseyi iftar açarken görmek, o kimsenin iyi bir insan olmasina veya bir yere seyahat etmesine yorulur. Kendisini oruçlu görmesi, o kimsenin tövbeye edecegine yorumlanir.

OT
Rüyada ot topladigini görmek fakirlikten kurtulup, zenginlesecegine yorumlanir. Güzel kokulu ot görmek sikintili bir olayin haberidir. Otlarin arasinda yatmak yalniz kalinacagina ve özleme isaret eder.Ot kestigini görmek de sikintilardan kurtulacaginizi isaret eder.

OTEL
Yolculuga çikacaginizi isaret eder.

OTOBÜS
Rüyada otobüs görmek, uzun zamandir görüsemediginiz eski dostlarinizla görüseceginizi bildirir. Otobüste yolculuk yaparken görülmesi iftiraya ugrayacaginizi isaret eder.

OTOMOBIL
Rüyada otomobili kullanmak, hayatinizi istediginiz gibi yasiyorsunuz demektir. Eger otomobili baskasi kullaniyorsa, hayatinizi baskalari yönetiyor anlamindadir.

OTOPSI
Otopsi ile ilgili rüyalar, çok kuskucu birisi oldugunuzu ya da kötü bir haber alinacaginizi isaret eder.

OY
Rüyada oy pusulasi görmek, iki seçenek arasinda kaldiginiza, birisinin tercih edilmesi gerektigine yorumlanir.

OYA
Oya yaptiginizi görmek, islerinizin bozulacagina ve giristiginiz islerden zarar edeceginize isaret eder.

OYUNCAK
Rüyada her hangi bir oyuncak satin almak, yardimsever bir kisi oldugunuza ve çevrenizdekileri mutlu etmeyi istediginize yorumlanir. Oyuncakla oynamak iyiliklerinizin istismar edilecegini bildirir.

OYUNCAK BEBEK
Ask hayatinizda daha ciddi iliskilere yönelin ;aksi halde hem kendinize hem de karsinizdakine zarar verirsiniz.demektir.

OZAN
Geçmiste kalan günlere özlem duydugunuza yorumlanir.

 
         
  ©EskiClup Muzik