RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z
UÇAK
Havalanan uçakta oldugunu görmek, isteyerek hayatinda degisiklik yapacak demektir. Rüyada uçak, yenilik, degisiklik, toplum kurallarinin disina çikmak seklinde yorumlanir.

UÇURUM
Kötü ve aci haberler alabileceginizi isaret eder. Uçuruma düstügünü görmek, evliliginizin kötüye gidecegine yorumlanir.

UÇURTMA
Rüyada uçurtma, hiç beklemediginiz bir zamanda, hiç beklemediginiz yerden haberler alacaginiza yorumlanir. Bir yerde duran uçurtmalar, henüz yola çikmamis haber demektir. Uçurtma uçurmak çevresindeki insanlari etkileyecek, itibar kazanacak anlamindadir. Uçurtmanin yere düstügünü görmek yalan habere yorumlanir.

UD
Rüyada ud çalmak geçmis yasadiginiz olaylarin hafizanizdan çikmadigina yorumlanir.

UGURBOCEGI
Rüyada ugurböcegini uçarken görmek, çok güzel, mutluluk verecek bir haber almak demektir. Ugur böceginin üstüne kondugunu görmek problemlerine çözüm bulacak ve mutlu alacak demektir. Ugurböcegini öldürmek ugursuzluga yorumlanir.

ULUMAK
Rüyada uluma sesi duymak, çok kötü bir hastaliga tutularak, sikintili günler geçireceksiniz demektir.

UN
Rüyada un çok para kazanmak ve zengin olmak demektir. Un dolu çuvallar görmek, hiç emek harcamadan zengin olmak demektir. Üstü basi una bulandigini görmek istediginiz seylere sahip olacaginiza yorumlanir. an istediklerini alir.

UR
Rüyada ur görmek, is hayatinizda büyük sorunlarla karsilasacaksiniz demektir.

URGAN
Rüyada urgan görmek,kötü ve üzüntü verici bir haberin alinacagina yorumlanir.

USTURA
Rüyada ustura gören kisinin erkek çocugu olacagina yorumlanir. Ayrica ustura, kin tutmaya, üzüntü ve aci verecek demektir.

UTANMAK
Rüyada utandigini görmek, beklemediginiz bir haberin sizi çok mutlu edecegine isarettir. Baskalarinin utandigini görmek, çevresindeki insanlarla ilgili güzel sözler duyar.

UYKU ILACI
Rüyada uyku ilaci içmek, yasadiginiz sikintili günlerin sonunda mutlaka rahata ve huzura kavusacaginiza yorumlanir.

UYUMAK
Rüyada uyudugunuzu görmek,, sevdiginiz insanlarla beraber mutlu ve huzur içinde uyumak demektir. Kötü bir ortamda uyumak, sagliginizin bozulacagina ve tartismalar yasayacaginiza yorumlanir.

UYUSTURUCU
Rüyasinda uyusturucu kullanmak dedikodunuzun yapilacagina ve iftiraya ugrayacaginiza isaret eder.

UYUZ
Isleriniz çok iyi olacak, çok para kazanacaksiniz demektir.

UZAY
Uzaya gittigini görmek, rüyayi gören kimsenin yeni olaylara sahit olacagina isarettir. Bu rüyayi görenin güveni ve inanci artar
.

 
         
  ©EskiClup Muzik