RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z
MAAS
Rüyasinda maas aldigini görmek, elden büyük miktarda para çikacagina ancak bu paranin çok daha fazlasinin elde edilecegine yorumlanir.
MACUN
Rüyada macun görmek hastaliklarin iyilesecegine yorumlanir.

MAÇ
Rüyada maç izlemek, zamaninizi bosa geçirdiginizi isaret eder.

MADALYA
Madalya ile ödüllendirilmek, yeteneklerinizin sonunda ödüllendirilecegine ve isinizde en yüksek makama çikacaginiza yorumlanir. Rüyada kendinizi kisilere veya kurumlara madalyalar dagitiyor görmek, daha önce tanismadiginiz birinin size hizmette bulunacagina yorumlanir.

MADALYON
Rüyasinda madalyon gören genç kiz, çok kisa zaman içinde nisanlanir veya evlenir demektir. Nisanlilik veya evliligin mutlu geçip geçmeyecegi madalyonun rengine ve türüne baglidir. Gümüs madalyon safligi, temiz aski simgeler. Gümüs madalyon bu birlikteligin çok iyi geçecegine yorumlanir. Rüyasinda bir madalyon alan veya bulan erkek aklinda olan gibi kisiyle tanisir ve evlenir.

MADEN SUYU
Rüyada maden suyu veya sodasi görmek, midenizin rahatsiz oldugunu isaret eder.

MADEN
Rüyasinda maden ocaginda çalisan kimse refaha ve mutluluga erer, emeklerinin karsiligini fazlasiyla alir demektir.

MADENCI
Rüyasinda baska madencilerle birlikte maden ocagina inen kisi erkekse bir arkadasiyla anlasma demektir. Tecrübeli bir adam için bu rüya isini büyütecegine, bekar bir kadin için varlikli birisiyle evlenecegine; evli bir kadin için de sansinin çok iyi olduguna yorumlanir.

MAGARA
Insanin rüyasinda magara görmesi, hayati boyunca sirtini dayayabilecegi büyüklere ve üstatlara yorumlanir. Magara bazen de islerini baskasindan gizlemeye, örtmeye ve her türlü tasa ve siddetlerden kurtulusa yorumlanir. Eger rüyayi gören hasta tutukluysa bunlardan kurtulmasina yorumlanir.

MAGAZA
Genç bir erkek için yararli bir ise isaret eder. Orta yaslilar için kârli bir ise yorumlanir. Kadin için aile yasaminin güzel, ömrünün uzun olacagina yorumlanir. Rüyasinda büyük, güzel bir magaza gören kimsenin umutlari gerçeklesecektir. Rüyasinda alis veris yaptigini gören kimsenin hayatinda olumlu bir degisiklikler olacaktir. Magazada yangin çiktigini gören kisi sirlar bir sey ögrenir.

MAGLUBIYET
Rüyada bir konuda maglup olundugunun görülmesi ayni konuda galip gelineceginin isarettir.

MAHALLE
Rüyada mahalle görmek komsularinizla bazi sorunlar yasayacaksiniz demektir.

MAHKEME
Rüyada mahkeme görmek çok hayirlidir. Ceza mahkemelerini görmek ise, sikinti ve siddetle yorumlanir. Mahkemede dinleyici veya sahit olarak bulunmak sizi heyecanlandiracak olaylarla karsi karsiya oldugunu belirtir. Arkadaslariniz, basiniz çok sikinti açacaklar anlamindadir.

MAHKUM
Rüyada mahkum gören kimse kötü haberler alacak demektir. Eger kendinizi mahkum olmus gördüyseniz, özel hayatinizda yasaminizda bazi sorunlar ve üzüntülerle karsilasacaksiniz demektir.

MAHMUZ
Islerinizin kisa bir süre bozulacagina; ancak tekrar düzelecegine isaret eder.

MAHYA
Sabriniz ve çaliskanliginiz sayesinde is hayatinizda çok basarili olacaksiniz demektir. Yakinda terfi edeceksiniz anlamindadir.

MAHZEN
Yer altinda mahzen görmek, birisine kefil olacaginiza ve borcu ödemeye yorumlanir. Bir mahzenin yikilmis ya da tamamen kapanmis görülmesi, o kimsenin, eger annesi hasta ise ölecegine yorumlanir.

MAKALE
Rüyada makale yazmak ilgilendiginiz her iste basari kazanacaksiniz demektir. Makale okumak ise size yarari olmayacak islerle vaktinizi geçiriyorsunuz demektir.anlamindadir.

MAKARA
Rüyada iplik sarili makara görmek, is yasaminizin kolaylasacagina ve düzelecegine ; kuyu ve halat makarasi görmek ise çok emek harcayacaginiz islere yorumlanir.

MAKARNA
Rüyada makarna ufak zararlara ugrayacaksiniz demektir. Rüya sahibi bir kadinsa, yakinda bir erkekle iliskiye girecegine yorumlanir.

MAKAS
Eline makas almak güçlenmek demektir. Evli bir kadin makas görürse bir kiz çocuk sahibi olur. Makas görmek bazen ikiz kiz çocuk anlamina da gelir. Parlak çelik makas görmek basari demektir. Rüyada makasi kullanarak saç kesmek bir yolculuga çikmak demektir. Elinde makas gören adamin erkek veya kiz kardesi olur. Adam bekar ise evlenecek demektir. Makasla bir sey kestigini görmek is yasaminizda iyi bir firsatin çikacagina yorumlanir.

MAKBUZ
Rüyada bir makbuz veya fatura karsiligini ödemek, iyiye yorulur. Rüyada, fatura veya makbuz vermek, isinizin iyiye gidecegine ve is yasaminizda büyüyeceginize yorumlanir. Rüyada bir makbuzu veya faturayi kaybetmek kötü haber beklerken çok güzel haberler alacaginiza yorumlanir. Rüyada bir faturayi ödemeyi unutmak bir sorumluluktan kurtulmaya çalistiginizi belirtir.

MAKET
Rüyada maket görmek, kötü haber olarak yorumlanir.

MAKINE
Rüyada bir makine görmek, çok para kazandiracak bir is girisiminde bulunacaginiza yorumlanir.

MAKINIST
Rüyada makinist, giriseceginiz iste basarisiz olmamak için baskalarinin da tavsiyelerine dikkat edin demektir.

MAKYAJ
Rüyada makyaj la ilgili bir seyler görmek iyiye yorulmazlar. Bu tür rüyalar aldatma, kandirma seklinde ifade edilir. Makyaj yapan kimse aldatacak olan da o kimsedir. Makyaj yapani taninmiyorsa yabanci biri tarafindan kandirilacaktir.

MALAK
Davranislariniza dikkat etmezseniz çevrenizdeki insanlari teker teker kaybedeceksiniz demektir.

MANAV
Rüyada manav görmek, iyilige ve güzellige yorumlanir.

MANDA
Basiniz sikistiginda yardim isteyebileceginiz güçlü ve cesur dostlara sahipsiniz demektir.

MANDALINA
Rüyada mandalina yemek, sicak yerlere güzel bir geziye çikacaginiz demektir.

MANDOLIN
Rüyada mandolin görmek yakinlariyla ve arkadaslariyla neseli günler geçirecek demektir.

MANGAL
Islerinizin düzelecegine, para sikisikligini asacaginiza yorumlanir. Mangal yakmak karli bir is için girisimlere baslamak demektir.

MANKEN
Rüyada manken görmek biraz daha cesaretli olursaniz elinizi attiginiz her iste basarili olacaginizi isaret eder.

MANOLYA
Uzun zamandir haber alamadiginiz bir yakinizla tekrar bulusacaksiniz, bu olay sizi çok sevindirecek demektir.

MANTAR
Rüyada yenilen mantar bir süre mutluluk veren ancak güzellik getirmeyen bir is, haram karismis para demektir. Zehirli mantar toplamak görmek rüyayi görenin basi yanlis isler nedeniyle belaya girecek demektir.

MANTI
Rüyada manti yedigini görmek sevdigi arkadaslarindan birinin ihanetine ugramak demektir.

MANTO
Rüyada yeni ve temiz bir manto görmek iyi ve mutluluk getirecek bir kismet olarak yorumlanir. Yirtik, pis bir manto görmek ise derttir.

MANZARA
Rüyada manzara görmek basarili ve saygi sahibi olacaginiz anlaminda dir.

MARANGOZ
Rüyada marangoz görmek küçük bir isyerinde çalismaya baslayacak, fakat zamanla basari ve para elde edeceksiniz demektir.

MARGARIN
Rüyada margarin yemek, mide rahatsizligi olduguna isaret eder.

MARMELAT
Rüyada marmelat yemek , ilk basta kötü sartlarda kosullarla baslayan bir isin, sonunda basarinin gelecegine yorumlanir.

MARTI
Rüyada marti gören kimse, uzun zamandir bekledigi, mutluluk verecek haberi alacak demektir.

MARUL
Rüyada marul görmek, çok hirli ve aç gözlü birisi ile tanisacaginiz isaret eder.

MASA
Rüyada Masanin üzerinde yemekleri hazir görmek varliga , rahata; üstü bos masa görmek, yoksulluga yorumlanir.

MASAJ
Rüyada masaj yapmak, dinlenmeye ihtiyaciniz oldugunu bildirir. Birine masaj yapmak ise yeni bir ask yasayacaginiza isaret eder.

MASAL
Masal dinlemek, bazi hayallerin gerçeklesebilecegine yorumlanir.

MASKE
Rüyada maske görmek, bazi sirlarinizin etrafinizdakiler tarafindan ögrenilecegine yorumlanir. Rüyada maskeli baloya gitmek mutluluk verecek haber alinacagina yorumlanir.

MASA
Rüyada masa görmek sevdigi bir kimseye kavusacagina, güzel haberler alacagina yorumlanir.

MATARA
Helal yoldan bol miktarda para kazanmak demektir. Mataradan su içmek mirasa konacaginiza isaret eder. Matara aldigini görmek de güzel ve mutlu bir evlilik yapacaksiniz demektir.

MATBAA
Rüyasinda bir matbaa gören kisi,devletle olan bir isinin yoluna girecegini bildirir. Yine bu rüya islerinizin iyiye gidecegine isaret eder.

MATEM
Matem ile ilgili rüyalar, genellikle güzel günlerin habercisi olarak yorumlanir.

MATKAP
Rüyada matkap görmek, dalavereci ve çok kötü huylu bir adama yorumlanir.

MAUN
Maundan yapilmis esya görmek çevrenizdeki insanlarin saygisini kazanacak isler yapacaksiniz demektir.

MAVI
Rüyada mavi renk görmek , aile hayatinda içinde güzel günler geçireceginize yorumlanir. Rüyada mavi gök görmek, askta sevdiginize sadik olacaginiza isarettir.

MAVNA
Üstlendiginiz bütün islerde basari kazanacaginiza isaret eder.

MAVZER
Endiselerinizin yersiz oldugunu isaret eder.

MAYA
Rüyada maya görmek, ruh hastaligina yorumlanir. Hamur mayalamak, yeni islere atilmak için hazirlik yapmak demektir.

MAYDONOZ
Rüyada maydanoz görmek, uzun zamandir rahatsiz oldugunuz mide hastaliginin iyilesecegine yorumlanir. Saglikli, basarili ve güzel bir yasaminiz olacak demektir. Maydanoz yedigini görmek saglikli olacaginizi, is hayatinda çok çalismaniz gerektigini belirtir.

MAYIN
Islerinizin kötülesecegini isaret eder.

MAYMUN
Rüyada maymun görmek; çok ahlaksiz bir kimseye yorumlanir. Maymun görmek, büyük günahlar islemek demektir. Maymunun yanindan kaçip gittigini görmesi hasmini yenmesi demektir. Maymunu omzuna almasi, hirsizlik yapacagina yorumlanir.

MAYMUNCUK
Rüyada maymuncuk görmek çok kisa bir süre sonra merak ettiginiz bir konuyu ögreneceginize yorumlanir.

MAYO
Rüyasinda mayo gören kimse yeni arkadaslara sahip olacaksiniz demektir.

MAYONEZ
Rüyada mayonez görmek, davranislariniza dikkat etmeniz gerektigini, bu düsüncesiz davranislarinizdan dolayi çevrenizdeki insanlari kiracaksiniz demektir.

MAYTAP
Rüyada maytap görmek, eglenceli ve neseli günlerin geldigine yorumlanir.

MECNUN
Is hayatinizda çok yorulacaginiz için dinlenmeniz gerekir demektir.

MEDDAH
Arkadaslarinizla çok eglenceli vakit geçireceginize isaret eder.

MEHTAP
Rüyada mehtap görmek , güzel bir ask macerasi yasamak demektir. Ancak sagligina dikkat etmeli demektir.

MEHTER
Rüyada mehter takimi görmek ya da bir mehter marsi dinlemek, etrafinizda büyük bir sevinç havasinin esecegine ve dügün:dernege yorumlanir.

MEKTUP
Rüyada bir mektup yazan kimse bir istegine ve olumlu cevap alir. Mektup yazip zarfa koyan kisi isinde basarili olacak demektir.Rüyada evine postacinin mektup vermek veya postacidan mektup almak, birisine mektup yazacagina yorumlanir. Erkekler için isinde yükselmeye; is yapan birisi için daha fazla para kazanmaya isaret eder. Çalisan kadinlar için de bu geçerlidir. Ev kadinin ise çok iyi zaman geçirecegine ya da bir toplantiya, davete katilacagina yorumlanir. Genç kizlar için ilginç bir ask anlamindadir. Mektup rüyalari da genel olarak belge ve kagit gibi yorumlanir.

MELEK
Rüyada melek görmek güzel bir haber alacaginiza yorumlanir. Eger melek size dogru geliyorsa, yasam tarzinizi degistirmeniz gerekir anlamindadir. Rüyada meleklerle konusmak veya onlardan bir sey almak, o kimsenin, sehit olacagina isaret eder. Meleklerin bir yere indigini görmek eger sikinti ve siddet ve dert içindeyseler, kurtulacaklarina yorumlanir.

MEME
Rüyada kadin memesi görmek, bir kiz çocugunuzun olacagina, eger bekarsaniz çok yakinda evleneceginize yorumlanir.

MEMUR
Rüyada memur görmek, çok kötü yorumlanir. Rüyada memur dert, bekleme, yorgunluk, islerin ayni düzeyde kalmasi demektir.

MENDIL
Rüyada mendil almak veya vermek ayriliga yorumlanir.

MENDIREK
Is yasaminda büyük basarilar elde edeceksiniz demektir.

MENEKSE
Rüyada menekse görmek rüyayi görenin, bilgili ve uzun ömürlü olacagina yorumlanir.

MENENJIT
Rüyasinda menenjit hastaligina yakalandigini gören kimse isteklerinizi gerçeklestiremeyecek, büyük hayal kirikligi yasayacaksiniz demektir.

MENGENE
Rüyada mengene görmek, bir dertten çok yakinda siyrilacaginiza ve çok fazla miktarda para geçecegine, uzun zamandan beri beklediginiz bir haber alacaginiza, yakinlarinizdan birinin evlenecegine yorumlanir.

MENTESE
Rüyada mentese görmek, çok yakinda dara düseceginize yorumlanir.

MERA
Islerinizin ve hastaliginizin düzelecegine, moralinizin iyi olacagina isaret eder.

MERASIM
Rüyada bir merasime katilmak, is hayatinizda büyük basarilar kazanacaginiza, bunun sonucunda da servet sahibi olunacagina isaret eder.

MERCAN
Rüyada mercan görmek, zenginlik isaretidir. Çok güzel bir kizla ask yasayacaginiza yorumlanir.

MERCEK
Dostlarinizin tavsiyelerine kulak asmaniz gerektigine, aksi taktirde, onlarin kalbini kiracaginizi isaret eder.

MERCIMEK
Rüyada mercimek görmek, bir yakininizin sizin ask hayatiniza yönelik olarak komplolar kurduguna yorumlanir.

MERDANE
Rüyada merdane görmek, dertli günlerin baslangicina yorumlanir.

MERDIVEN
Rüyada merdiven çikmak, güzel bir is yapip, üne ve üst makamlara ulasmaya yorumlanir. Merdiven inmek çok önemli bir firsati kaçirmaya isarettir. Merdivenin kirildigini görmek hasminin onu maglup edecegine yorumlanir.

MERHEM
Rüyada merhem görmek, bir hastalik baslangici haberidir.

MERMER
Rüyada mermer görmek büyük ugraslar sonucunda basariya ulasacagina ve de bu basarinin sürekli olacagina yorumlanir.

MERMER OCAGI
Rüyada mermer ocagi görmek, yeni bir is yeri açacaginiza yorumlanir.

MERYEM ANA
Huzurlu ve rahat içinde, sikintidan uzak bir yasam süreceginize isaret eder.

MESAJ
Rüyada size mesaj geldigini görmeniz yasaminizda bazi degisiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sikintilarla karsilasacaginiz anlamina gelir.

MESCIT
Dürüst davranislarinizin sonucunda çevrenizdeki insanlarin saygisini ve sevgisini kazanacaksiniz demektir. Mescitte namaz kilmak muradiniza ereceginizi belirtir. Mescit yaptirmak ta sevdiklerinizin bir araya gelecegi bir toplantiya yorumlanir.

MESALE
Rüyada mesale görmek, egitim hayatinizda büyük basarilar kazanacaginiza yorumlanir. Elinde yanan bir mesale tuttugunu görmek hayatta çok basarili olmak demektir. Sönen ve tüten mesale basarisizlik ve derttir.

MESE AGACI
Rüyasinda mese agaci gören ya da gölgesinde oturup dinlenen, genç bir erkekse hedeflerine ulasabilmesi için çok fazla çalismasi gerektigini isaret eder. Daha yasli ise yakin bir arkadasinin yardim istegine isarettir. Dul bir kadin için mese agaci kendisinden çok yasli birisiyle evlenmesine yorulur. Evli ise zor iste basari kazanacagina yorumlanir.

MESHUR
Rüyada meshur birisini gören kimse gelecegini rahat ve bolluk içinde yasar demektir.

METRES
Rüyada metres tuttugunuz ya da birisine metres oldugunuzu görürseniz, böylesine bir rüya basinizda büyük bir felaket dolasmakta olduguna yorumlanir

MEVLIT
Dinlemek, düskün insanlara yardimda bulunacaginizi isaret eder. Rüyada mevlit okumak ise çevrenizdeki insanlarin saygisini kazanacaksiniz anlamindadir.

MEYDAN
Rüyada meydan görmek, iyi haber alinacagina yorumlanir. Artik sikintilardan kurtuldunuz demektir.

MEYHANE
Rüyada meyhane görmek, rüyalarin en hayirlisidir. Bu rüya is ve ask hayatinda, saglik durumunda güzel seyler olacak; iyi arkadaslar kazanacak, elinize bol para geçecek demektir.

MEYVE
Rüyada meyve agaci görmek, hayirli bir is yapacagini, bu sayede zenginliginin ve sayginliginin artacagini isaret eder. Meyve yemek pek de hayirli bir rüya olarak yorulmaz. Agaçta olgunlasmis meyve görmek bollugun ve bereketin isaretidir. Yesil ve olgunlasmamis meyve, ise bazi kararlar alirken sakin olmaniz gerektigine isaret eder. Meyve yemek, mutluluk demektir.

MEYVE BAHÇESI
Dolasmak çok hayirli bir rüya olup, mutlu ve rahat bir gelecek demektir. Meyve toplamaksa iyi ve güzel bir is yapip, büyük para sahibi olacagini isaret eder.

MEYVE SUYU
Hiç beklemediginiz birisinin size kötü bir saka yapacagina yorumlanir.

MEZARLIK
Rüyada mezarlik görmek, günahlari için tövbe edecegine isarettir. kendisini ölmüs görmek, uzun yasamaya yorumlanir. Bir ölüyü aglarken görmek iyi ve güzel isarettir. Mezar kazdigini görmek, ölecegine yorumlanir. Ölüye bir sey vermek veya ölüden bir sey almak ev is yasaminda bereket olacagina isarettir. Kendi evinde ölü görmek, hayallerine kavusacagina isarettir. Eger eski mezar görmek, sevdikleriniz tarafindan terk edileceksiniz demektir. Yeni evlenmis kadin için bu rüya, dul kalacagina isarettir.

MEZAR TASI
Rüyada, , mezar tasina bakmak, rüyayi gören yalniz ise uzun ve anlamsiz bir yasama ; evli ise uzun bir hayata yorumlanir.

MEZBAHA
Sevdiginiz insanlardan ayri kalacaginiza isaret eder.

MIKNATIS
Rüyada miknatis görmek, çok güzel bir ask hayatinin habercisi olarak yorumlanir.

MISIR
Islerinizdeki durgunluk sona erecek, is yasaminizda hareketli bir döneme gireceksiniz demektir. Misir topladigini görmek ise islerinizin düzelecegini, elinize para geçecegini isaret eder.

MIZIKA
Içinde bulundugunuz durumun çok iyi oldugunu, sevdiklerinizle güzel zaman geçireceginizi belirtir.

MIZRAK
Eger mizrak, demirden yapilmis ise; kuvvete ve kazanca, demirden degilse çok para getirecek bir ise yorumlanir. Bu rüyayi gören kisi eger bir fakirse zengin olacagina yorumlanir.

MIZRAP
Rüyada mizrap görmek, çok yakinda eglenceli oyunlu bir toplantiya, eglenceye katilacaginiza yorumlanir.

MIDE
Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir sekilde uzun bir yasam süreceksiniz demektir.

MIDYE
Rüyada midye topladigini görmek, sikinti ve aci verecek anlarin ve büyük bir tehlikenin gelmekte oldugunu isaret eder.

MIGFER
Rüyada migfer görmek, kavga demektir.

MIKROFON
Rüyada mikrofon görmek, politikayla ugrasacaginiza yorumlanir.

MIKROP
Eger korkmadan olaylarin üstüne giderseniz, bütün sikintilardan kurtulacaksiniz demektir. Geleceginizin parlak olacagina yorumlanir.

MILLETVEKILI
Rüyada milletvekili görmek, islerinizin kötülesecegine isaret eder.

MINBER
Isinizde ve mesleginizde yükseleceksiniz, çok fazla para kazanacaksiniz demektir. Rüyada minberde oturmak, sevdiginiz insanlarla beraber vakit geçireceginize isaret eder.

MINDER
Rüyada minder görmek, rahata ulasilacak demektir. Minder satin almak, gelecek günlerin içinde bulundugunuz durumdan daha iyi olacagina isaret eder.

MIRAS
Mirasa konmak yeni is girisimlerine atilacaginizi ve basarili olacaginizi isaret eder.

MISAFIR
Rüyada tanimadigi veya iyi duygular hissetmedigi kimselere misafir olmasi, yine sevmedigi bir kisi tarafindan rahatsiz edilecegine yorumlanir.

MOBILYA
Bu rüya genç bir erkek gördüyse ev esyasi almaya;satmasi da bakarken görmesi iyi olacak bir is için tartismaya yorumlanir. Orta yastakiler için islerinin düzene girmesine isarettir. Bekar bir kadin için beklenmedik ani evlilige; evli bir kadin içinse eglenceye yorumlanir.

MOLLA
Kendinizi gelistireceginize ve çevrenizdeki insanlarin saygisini kazanacaginiza isaret eder. Kendisinin molla oldugunu görmek, zor durumda olan arkadaslariniza yardimda bulunacaginiza yorumlanir. MOR: Rüyada mor renk görmek, artik basarinin sizinle beraber olacagina yorumlanir.

MORFIN
Islerinizin hep ters gidecegine, bir türlü rahata kavusamayacaginiza isaret eder.

MOTOR
Rüyada çalisan bir motor görmek, islerin güzel olacagina, durmus bir motor görmek ise islerin bozulacagina yorumlanir.

MOZAIK
Rüyada mozaik görmek, çok kisa bir süre sonra bir geziye çikacaginiza yorumlanir.

MUCIZE
Rüyada mucizeye sahit olmak, yapilmasi çok zor olan bir isi, herkesi sasirtarak, basariyla sonuçlandiracagina yorumlanir.

MUHAFIZ
Rüyasinda muhafiz gören, etrafindakilerin güvenini kazanacak demektir.

MUHALLEBI
Rüyada muhallebi yemek, sansinizin açilacagina, isteklerinizin gerçeklesecegine isaret eder. Muhallebi yapmak da zor durumdaki insanlara yardim edeceksiniz demektir.

MUHALLEBICI
Rüyada muhallebici görmek, güzel bir sekilde sona erecek ask macerasi demektir.

MUHTAR
Aile içinde huzurun kaçacagina isaret eder. Rüyada muhtar olmak, sonradan pisman olacaginiz islere kalkismayin demektir.

MUM
Mum tutmak veya yakmak bekar erkek için güzel bir kizla evlilige; bekar bir kadin için iyi biriyle evlilige ve çocuga yorumlanir. Eger rüyayi gören gurbette ise yurduna dönmeye isarettir. Yoksul biri için para kazanmaya; tüccar için ise fazla para kazanmaya ve kârinin artmasina; memur ise isinde yükselmeye yorumlanir. Çevrenizdeki insanlara güvenebileceginizi ve ugrastiginiz her iste basarili olacaginizi isaret eder. Mumu üfleyerek söndürmek, bir yakininizin ölümü demektir.

MUMYA
Rüyada mumya görmek, eski arkadasinizdan umulmadik bir zamanda güzel bir haber alacaginiza isarettir.

MUSIKI ALETLERI
Rüyada müzik aleti çalmak emellerinize kavusacaksiniz demektir. Güzel bir gelecegi de isaret eder. Bir müzik aleti satin almak, güzel sanat alaninda ummadiginiz kadar çok basari kazanacaginiza isarettir. Eger rüyayi genç bir kiz görmüsse evlilik hayatinin mutluluk içinde sürecegine isaret eder.

MUSIKI
Rüyada müzik sesi isitmek, çok güzel bir rüyadir. Rüyayi görenin, en istedigi seyin gerçeklesecegine yorumlanir.

MUSALLA TASI
Rüyada görülen musalla tasi, aile içinde kavgalara ve geçim sikintisi çekeceginize isaret eder.

MUSKA
Rüyada boynunuzda bir muska görmek güzel bir haber alacaginiz anlamina gelir.

MUSLUK
Rüyada musluk ile ilgili her sey iyiye, bolluga, sagliga, islerin iyi olacagina ve güzel haberler alinacagina isarettir.

MUSAMBA
Iki yüzlü arkadaslariniz olduguna, iliskilerinizde daha dikkatli olmaniz gerektigini isaret eder.

MOTOSIKLET
Rüyada motosikletle ilgili her sey ilginç ve çok iyi bir iyi arkadas kazanacaginiza yorumlanir.

MUTFAK
Evinin mutfaginda kendisini gören bir insan, bekarsa kisa süre sonra evlenecek anlamindadir.

MUZ
Rüyada muz görmek, anne karnindaki bebege ya da ölüye ya da cezaevinde bulunan bir kimseye yorumlanir. Muz agaci dindar ve mal sahibi varlikli zengin bir adama yorumlanir. Bu rüya, evleneceginiz kisinin yanlis insan olduguna isaret eder. Eger evliyseniz, evliliginiz sorunlu alacak ve para sikintisi çekeceksiniz demektir.

MÜCEVHER
Rüyada mücevher görmek, bu rüyayi görenin çok para kazanacagini, zenginlesecegini ve ayni zamanda çocugu olacagina yorumlanir. Bütün güzellikler ve zenginlikler sizin olacak demektir. Mücevher takmak ta basari kazanacaginizi ve üst makamlara çikacaginizi isaret eder.

MÜDÜR
Iis yerinde sorun yasayabilir, hatta isinizden bile olabilirsiniz demektir.

MÜEZZIN
Iyi huyunuzu ve sabrinizi korudugunuz sürece basarili olacaksiniz, demektir.

MÜFTÜ
Rüyasinda müftü gören kimse akili ve itibar sahibi bir kimsenin dostlugunu kazanacak demektir.

MÜHENDIS
Rüyada mühendis görmek, bir seyin mahvolmasina olmasina, harap olan bir yerin yeniden yapilmasina yorumlanir. Kendisini mühendis olarak görmek, uzun hayat sürecegine yorumlanir.

MÜHÜR
Rüyada mühür görmek, emniyet ve güvene yorumlanir. Çok büyük emellere sahipsiniz demektir. Bu emellere kavusmak için de çok fazla çalismaniz gerekir demektir.

MÜNAKASA
Rüyada bir baskasiyla tartismak, erkekler için mahkemelik bir olayin lehinize bitecegine isaret eder. Kadinlar için daha önce küstügü birisiyle barisacagina yorumlanir.

MÜREKKEP
Rüyada mürekkep görmek, davranislarinizda dikkatli olmaniz gerektigine aksi taktirde bu davranislarinizin yanlis anlasilacagina yorumlanir.

MÜSTERI
Rüyada alis :veris yapan birini görmek sikintiya düsmüs birisine yorumlanir. Bir sey satin almasi veya satmasi o kimsenin muhtaç durumda olmasina yorumlanir.

MÜZAYEDE
Sansli bir döneme gireceginize isaret eder.Müzayedeye katildigini görmek, yakinlariyla tartisa yapilacagina, küskünlükler yasanacagina yorumlanir.

MÜZE
Rüyada bir müzeyi gezmek, çok begendiniz, üstesinden gelebileceginiz yapmaktan büyük zevk alacaginiz bir ise girene kadar çok is yeri

MÜZIK
Rüyada sesle, ya da müzik aletleriyle müzik dinlemek, is hayatinizda büyük basari kazanacaginiza yorumlanir. Dinlediginiz müzik kötü ise mantikli olmayan kimselerin önerilirine uydugunuz çok zor durumda kalacaginiza isaret eder. Rüyada dans müzigi ile dans etmek çevrenizde sevilen bir insan oldugunuzu gösterir. Güzel ve romantik bir müzik dinlemek aska ve mutluluga yorumlanir. Hüzünlü bir müzik dinlemek sizi üzecek,caninizi sikacak haberler almaya hazirlikli olmaniz gerektigini bildirir.

 
         
  ©EskiClup Muzik