RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z

ECZANE
Rüyada bir eczaneye girmek hayatinizda ciddi degisiklikler olacak demektir. Ilaçlarla dolu böyle bir yere girmek maceraya atilmak olarak ta yorumlanir. Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için iftiraya ugramak anlamindadir. Genç bir kadin için ise, yabanci erkeklerle arkadasliklardan zarar gelecegine isarettir. Daha yasli kadinlar için sagligin hafif hastaliklardan sonra düzelecegine yorulur.

EDEBIYAT
Rüyada edebiyatla ugrasmak rüyayi görenin duygulu ve hassas bir kisi olduguna ve is yasaminda basarili olacagina isaret eder.

EFLATUN
Rüyada eflatun renk görmek iyeye yorulmaz, genellikle bir hastalik ve sikinti.demektir.

EGLENCE
Büyük bir mutluluktan sonra tekrar eski halinize döneceksiniz demektir. Dedikodu olarak da yorulur.

EJDERHA
Ejderha benzer korkunç bir hayvan görmek, hasimlarinizi yenebileceginize.isaret.eder.

EKMEK
Rüyada ekmek hayirdir. Rüyasinda ekmek gören kisi çok kisa bir süre sonra muradina erecek, is yasaminda basarili olacak, bol para ve berekete kavusacak demektir. Ekmek kabugu kesmek çözümü çok zor bir sorunu çözümlemek demektir. Firindan yeni çikmis ekmek görmek ya da kokusunu almak, para darligindan kurtulacaginiza isarettir.Bugday ekmegi görmek belirsiz olan önemli isler yoluna girecek demektir. Dari ekmegi biraz zorluk ve sikintidan sonra refaha ulasilacagina yorulur. Arpa ekmegi para durumunuzda beklenmedik bir miktarda artis isaretidir. Nohut ekmegi kazancinizda azalma olacagini ancak sagliginizin iyiye gidecegini isaret eder. Çavdar ekmegi ruh sikintisindan kurtulmak demektir. Yufka ekmegi büyük bir mutluluga ulasilacak anlamindadir. Ekmek kesmek: Bir isi sonuçlandirmak anlamina gelir.

EKSI
Rüyada eksi bir sey yemek kötü bir havadis demektir.

ELBISE ASKISI
Rüyada elbise askisi görmek, bekar kizlar için "kismet", delikanlilar için.ise.sikinti.olarak.yorulur.

ELBISE SILMEK
Rüyada elbise silmek, kötü bir haber gelecegi anlamindadir.

ELBISE
Rüyada eski elbiseler görmek, sürekli varlik içinde olacagina yorulur. Rüyada fakirlere elbise dagitmak, o rüyayi gören sahsin, çok önceden yaptigi sonradan unuttugu bir iyiligin karsiligini alacagi anlamindadir. Rüyada elbise veya kumas satin almak, son zamanlarda yaptiginiz yatirimlarin karsiliginda çok az bir kar saglanacagina yorumlanir. Sik ve pahali elbiseler görmek ise, rüyayi görenin insanlarin dis görünüsüne çok fazla önem verdigine, bu tutumundan vazgeçmesi gerektigini haber verir. Lekeli elbise dedikodular ve sikintilar yasanacagini belirtir. Yesil renkli elbise yakin zamanda emellerinize kavusacaginiz anlamindadir. Yamali elbise giydigini gören kimsenin eline para geçer.

ELDIVEN
Rüyada eldiven giydigini gören kisi kendine seçkin ortamlarda yer bulur demektir. Rüyada yeni bir eldiveni ilk defa giymek, maasi yüksek bir isin yöneticisi olacagini bildirir. Yirtik veya kirli eldiven görmek, pek iyiye yorulmaz. Baskasina ait eldivenleri almak da pek hayirli degildir. Eldiveninizi kaybettiginizi görürseniz, sevdikleriniz sizi terk edecek demektir. Yeni eldivenler, zor günlerden sonra feraha kavusmak.demektir.

ELEK
Rüyada elek göreni kisinin arkadaslari hakkinda dedikodu yapacaklar demektir.

ELEKTRIKÇI
Rüyada elektrikçi görmek, yakin zamanda çok para kazandiracak bir ise atilacaginiz anlamindadir.

EL
Güzel eller, basari ve ün kazanacaginiza, bir sanat koluyla ugrasiliyorsa basarili olunacagina isarettir. Kuvvetli eller, o rüyayi gören kisinin islerinde basarilar elde edecegine üst kademelere çikacagina isarettir. Rüyada görülen eller, o rüyayi gören sahsi isaret ediyorsa rüyayi gören bir süre önce bir dostuna kirilmis ve kirildigi bu dostuyla uzlasmaya çalismalidir demektir. Çirkin bakimsiz eller, fakirlik ve hayal kirikligi demektir.
Ellerindeki zinciri çikaran iyi bir firsat yakalar.

ELMA
Elma barisin, bollugun, bereketin, ve paranin isaretçisidir. Rüyada elma görmek her iste sansinizin sizinle beraber oldugunu ifade eder. Elma agacinin altinda dinlenmek sevgili ile mutlu bir evlilik yaparlar ve bu evlilik mutluluk getirir anlamindadir. Masa üzerinde elma görmek, çevreniz genisleyecek ve çevrenizden saygi göreceksiniz demektir. Elma yemek uygulamaya koydugunuz planlarinizin olumlu sonuçlarini alacaksiniz anlamindadir. Rüyada elmali bir sey yemek bir müsabakada ilk üçe girmeye isarettir. Rüyada elma almak kar getirecek bir ise yatirim yapacaginin haberidir. Rüyada agaçtan düsen elmalar görmek önünüze çok sayida güzel firsat gelecegine isarettir. Agaçta elma görmek, yakin zamanda güzel bir haber alacaginiz anlamindadir. Elma yesil, ham, ya da çürükse, gerçeklesmesini istediginiz hayallerinin olamayacagini bildirir.

ELMAS
Rüyada elmas sansin iyi olduguna yorulur. Elmas gören kadin ise varlikli ve bilgili biriyle; erkek ise anlayisli, duygusal biriyle evlenecek anlamindadir.

ENGEREK YILANI
Yilan iyiye yorulmaz. Hasimlariniz size bir komplo hazirliyor demektir. .Adimlarinizi.dikkatli.atmaniz.gerektigine.isarettir.

ENGEL
Rüyada bir engelin asilmasi, kisinin en büyük amacina muradina ermesi demektir. Tüm sorunlara karsi en sonunda basarili olacagina yorumlanir.

ENKAZ
Rüyada herhangi bir çesit enkaz görmek, pek iyiye yorulmaz. O rüyayi gören kisinin girecegi ve para yatiracagi islere dikkat etmesi gerekir demektir.

ERIK
Rüyada erik görmek, hiç beklemedigi bir yakinin ihanetine ugrayacagina isaret eder. Olgun erik görmenin mutluluk getirdigi yorumu yapilir. Erik toplamak emellerinize ulasamayacaginizi bildirir.

ERKEK KARDES
Rüyada erkek kardes müjde almak demektir.

ERKEK
Rüyada erkek görmek hayra yorulur. Rüyada tanimadiginiz bir erkek görmek dogru haber, ferahlik veren sözler, güzel bir is firsati demektir. Rüyada taninan bir erkek görüldügünde onun adinin anlamina da dikkat edilmelidir. Adinin anlamina göre yorum degisir. Yakisikli erkek iyi haber, saglik, hakkiyla kazanç demektir.

ERKEK ÇOCUK
Rüyada erkek bir çocuk görmek, çevrenizde güvenebileceginiz dostlara sahip oldugunuzu ve çevrenizde saygi göreceginize yorulur.

EROIN
Rüyada eroin kullanildiginin görülmesi rüya sahibinin hayaller içinde oldugunu, ayaklarinin yere basmadigini isaret eder.

ESANS
Esans veya güzel koku almak, onu seven birisinin aklinin daima sizde oldugunu anlatir. Rüyada esans gibi güzel kokular sürmek, yakin bir gelecekte mutlu olacaginizi bildirir. Bir esans veya lavanta aliniyorsa, bu da evlilik müjdesidir. Evliler için.esans.mutluluk.rahatlik.demektir.

ESIR
Rüyada esir düstügünü görmek, baskasinin malinda gözü bulunduguna veya borcunu inkar ettigine, yahut evlilikte mutsuz olacagina yorumlanir.

ESKICI
Rüyada eskici görmek, yakini tarafindan dolandirilacagini anlatir.

ESEK ARISI
Rüyada esek arisi görmek, bir seyahate çikilacagina isaret eder.

ESKIYA
Rüyada eskiya görmek, sizi destekleyen bir kisinin bu destegi sizden çekecegini bildirir.

ESEK
Aniran esek, degersiz birinde azar isitecegine isarettir. Esege binmek yabanci memlekete yolculuk demektir. Esegi kesmek kötü bir is yapmaya isarettir.

ESYA NAKLI
Rüyada esya nakli görmek hareket ve davranislarinin insanlari rahatsiz ettigi anlamindadir ve hal ve hareketlere dikkat etmesi gerektigini bildirir.

ET
Rüyada et yemek, iyiye yorulmaz. Özellikle çig et daima kötüye yorumlanir. Bir kasapta asili duran etler çevreyi de ilgilendiren sorundur.Insan eti dedikodu olacagini bildirir. Rüyasinda bir kasaptan et alan kimsenin sagligi bozulacak demektir. Koyun eti sagligin bozulacagini ve kötü olaylarin habercisidir. Kus eti yemek isteklerin olacagina isaret eder. Kokmus et çok kötü sayilir. Et yemekleri yemek kazancin helal olmadiginin isaretidir.

ETIKET
Rüyada etiket görmek, rüyayi görenin gösterise çok önem verdigini bildirir.

EV
Güzel, temiz, ferah bir evde oldugunu görmek hayatinin da gönlüne göre olmasi demektir. Hayati boyunca güven içinde ve yaptiklarindan zevk alacak demektir. Evin genisligi mutlulugun artmasi demektir. Karanlik ve pis ev sikinti anlamindadir. Dag basinda ev görmek yükselmenin, herkesten üstün duruma geçmenin haberidir.

EVLAT
Servete ve paraya isarettir. Kiz evlat görmek; islerinin iyi gidecegine,

EVLENMEK
Rüyada evlenen zengin olur diye yorumlari.

EVLIYA
Rüyada melek, evliya gibi kutsal varliklar görmek daima iyiye yorulur. Büyük mutluluk ve rahatligi bildirir. Bu rüyalar dertlerin bitecegi müjdeler. Rüyayi gören kimse maddi manevi güvene erer. Evliya rüyalarini kimseye söylememeniz yararlidir. Evliya türbesi yakindaysa ziyaret etmelisiniz.

EVRAK
Genç bir erkegin rüyada, evrak imzalamasi; hüzne veya bos yere mektup yazmasina yorulur. Rüyayi göre sef veya amir ise rüyayi görenin güvenilmeyen bir memur olduguna isarettir. Evrak lekeli ise, bir tuzak hazirlandiginin haberidir.

EV YAPMAK
Rüyada ev yapmak, vaktin hos geçmesine yorulur, Toprakla mesgul olmaya mal elde edilecegine isarettir. Camdan yapilmis ev görmek, hasimlarinizin tuzagina düsmek anlamindadir.

EZAN
Ezan sesi duymak, basari saglik ve mutluk anlamindadir.

EZIYET
Rüyada birine eziyet ettigini gören kisi bir iyilik yapar anlamindadir. Rüyasinda eziyete ugradigini gören kimse büyük iyilik bulur.

 
         
  ©EskiClup Muzik