RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z
LABORATUVAR
Rüyada laboratuar görmek sagliginiza dikkat etmeniz gerektigini aksi taktirde çok ciddi bir hastaliga yakalanabileceginizi isaret eder.

LACIVERT
Rüyada lacivert görmek, resmi bir toplantiya davet alacaginiza yorumlanir.

LADES KEMIGI
Rüyada lades kemigi ile ladese tutusan, son zamanlarda is yasaminda büyük bir hata yapmis demektir.

LAHANA
Rüyada lahana hayatinizda birçok sikinti yasayacaksiniz demektir. Eger lahana yesilse, ask yasaminiz altüst olacak; evliyseniz, esiniz size ihanet edecek ve sizi çok üzecek demektir.

LALE
Çok güzel ve iyi bir kimseye asik olacaginizi isaret eder. Lale dikmek çevrenizdeki insanlara yardimda bulunacaginiza isarettir. Laleyi koparmak isleriniz düzelecek demektir.

LAMBA
Rüyada isik veren her sey gibi lamba da iyiye yorumlanir. Rüyasinda lambayi yakan kisi, istedigi iste basari kazanir.Elinde lambayla yürüyen kimsenin hayatinda güzel bir sey olur demektir. Lambanin çatlamasi yada kirilmasi bir felakete yorumlanir. Rüyasinda lamba yakan genç bir erkek için, çok sikintili bir duruma düsecegini; orta yasli bir erkek için ise hayatta basariya ulasmak için, henüz yeterince tecrübeli olmadigi demektir. Genç bir kiz için bu rüya hos ve eglenceli bir yemege gidecegine; yaslilar için ise , iyi bir iste beklemedigi derecede sansli olacagina yorumlanir.

LASTIK
Rüyada lastik görmek, iki yüzlü bir kisiyle tanisacaginiza, onunla bir is yapmaya kalkistiginizda büyük zarar edeceginize yorumlanir. Bu isten hem para hem de sayginliginizi kaybetmenize neden olacaktir. Rüyasinda bir yere lastik diktigini gören kimse etrafindakilere fikirlerini kabul ettirebilecektir. Parça halinde lastik herkesi hayrete düsürecek bir olaya yorumlanir.

LAV
Rüyada yanardagdan akan lav görmek , büyük bir ask macerasi yasamak anlamindadir. Bu aska çok dikkat etmeniz gerekir.

LAVANTA
Rüyada lavanta çiçegi olaganüstü sasirtici birtakim durumlarla karsilasilabilecegi demektir.

LEBLEBI
Rüyada leblebi görmek iyi olmayan bir isten gelen paradir. Leblebi yiyen bir kisi bir borcu ödemeye mecbur olacak demektir. Leblebi aldigini gören bir kimse birine kefil olacaktir. Leblebi kavurdugunu görmek i baskalarinin yüzünden borca girmek demektir. Rüyada leblebi yenmesi, karaciger ve siroz hastaligi kabul edilir.

LEGEN
Rüyada legen, evlilik demektir.

LEKE
Rüyada leke tatsizlik, hosa gitmeyen durum, kötü olaylar demektir. Elbisesinde leke oldugunu gören kisi dert alir. Rüyada lekeyi silmeye çalismak, baska insanlarin sikintilariyla ugrasmaktadir. Vücutta leke oldugunun görülmesi paraya yorumlanir.

LEOPAR
Rüyada leopar rakiplerinizin çok önemli sirlarinizi ele geçirerek islerinizi altüst edecegine yorumlanir.

LEVHA
Çok güzel geçecek bir is yolculuguna çikacaksiniz demektir.

LEYLAK
Güzel ve çok iyi niyetli birisine asik olacaginiza isaret eder.

LEYLEK
Rüyada leylek bilgili, nazik, sakin, dengeli, iyi niyetli, hikmet sahibi biri olarak yorumlanir. Uçan bir leylek gören çok güzel haber alir. Rüyasinda leylek gören için bu rüya , seyahat demektir. Ayni zamanda leylek görmek, evlilik veya çok iyi arkadas edinecegi demektir.

LIKÖR
Eger sagliginiza dikkat etmezseniz hastaliga yakalanabilirsiniz demektir.Rüyada likör içmekte yaptiginiz isler nedeniyle herkesin gözünün sizin üzerinde olduguna yorulur.

LIMAN
Rüyasinda liman gören kimse, gelecekte çok mutluluk verecek haberler alinacak demektir.

LIMONATA
Limonata içmek, bir yerden güzel r haber alinacagi anlamindadir.

LIMON
Rüyada limon yemek veya görmek, bazi hayal kirikliklari ugrayacaginiza yorumlanir. Etrafinda onu kiskanan insanlar var demektir.

LISE
Rüyada lisede okudugunu gören kimsenin sabirli ve gayretli olursa çok basarili olacagina isaret eder.

LOHUSA
Bu rüya, erkekler için, güzel bir is habercisi olarak kabul edilir. Kadinin kendisinin logusa oldugunu görmesi geçici bir rahatsizlik; yatagindan kalkmis görmesi ise iyilige ve sagliga yorumlanir.

LOKANTA
Rüyasinda temiz bir lokantada yemek yedigini görmek, istedigi bir isin gerçeklesmesi demektir.Eger lokanta kalabalik ise, bu is için rakiplerinizle mücadele etmek zorunda kalinacaginizi belirtir.

LOKMA
Rüyada lokma tatlisi yemek kismet ve paradir.

LOKOMOTIF
Rüyada lokomotif Is yasaminda kariyer sahibi olacak, birçok güzel yolculuga çikacaksiniz demektir. Hasar görmüs ya da raydan çikmis bir lokomotif, dertli günlerin geldigini bildirir.

LOKUM
Rüyada lokum yemek kisa zamanda mutluluk verici bir haber alir. Bu haber sayesinde günleri mutlu geçer demektir. Rüyasinda bir kutu lokum alan kimsenin hayati gönlüne göre olur. Lokum ikram etmek baska insanlari sevindirmek demektir.

LÜLETASI
Çevrenizde iki yüzlü insanlar var demektir. Eger dikkat etmezseniz, bu insanlar sizin ayaginizi kaydiracak demektir.

 
         
  ©EskiClup Muzik