RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z
IRGAT
Rüyasinda terlemis içinde irgat gören bir kisinin, basina bir felaket gelebilir. Eger rüyayi gören kisi irgatin terini silerse, rahatlayacak demektir.

IRMAK
Rüyada büyük bir irmaga düsmek; tehlike içinde oldugunuzu eger çok ugrasilirsa kurtulursa rahata erecegine eger, irmaktan çikmazsa ölecegine yorumlanir. Durgun, temiz bir irmak; bol kazancin, mutlulugun isaretidir. Kirli bir irmak, etrafinizda kiskanç insanlar bulunduguna bunlarla tartisacaginiz anlamindadir.

ISLANMAK
Ister yagmurda ister suda olsun iyice islanmak, basarisizliklarla geçecek bir zamana, bu basarisizliktan sonra mutluluga ve güzel hayata isaret eder.

ISIRGAN
Güzel bir rüyadir. Rüyasinda isirgan görmek bahtin açik olacagina ve bol para kazanilacagina yorumlanir.

ISIRMAK
Rüyada isirilmak, düsmaninizla karsi karsilasacaginiz ve bu hesaplasmadan zarar göreceginizi belirtir.

ISLIK
Rüyada gece islik çalmak, iyiye yorulmaz. Islik sesi isitmek, bazi üzücü haberler nedeniyle planlarinizi degistirmek zorunda kalacaksiniz demektir. Kalin islik sesi, görenin yakinlarina hosgörülü yaklasmasi gerekir demektir. Tiz islik sesi, hiç beklemedik bir zamanda para kaybedecegine yorulur.

ISTAKOZ
Rüyasinda istakoz gören, kimse çesitli sikintilarin ardindan refaha kavusacak anlamindadir. Eger istakoz canli ise, elinize çok para geçecek demektir.

ISIK
Rüyada isik bir çok sikintidan sonra refaha ve huzura kavusmak anlamindadir. Isik bir gece yarisi görüldüyse, rüyayi gören bir çocuk sahibi olacak demektir. Günes iyi bir gelecek anlamindadir. Ay isigi hüzünlü ve aci bir durumu bildirir. Gaz lambasinin isigi eglenmek ve güzel zaman geçirme imkanini anlatir. Mum isigi dert demektir. Kibrit isigi ise kismet isaretidir.

 
         
  ©EskiClup Muzik