RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z
SADIRVAN
Rüyasinda sadirvan gören kimse mutlu, huzurlu bir yasam sürecek, uzun ömürlü olacak demektir.

SAFAK
Rüyada safak söktügünü görmek refaha, rahatliga ve mutlu bir yasama yorumlanir.

SAH
Basarili olmasi çok zor olan bir isi üstünüze alacak, basariyla sonuçlandiracaksiniz demektir.

SAHIN
Rüyada sahin gören kisinin çok dikkatli olmasi gerekir Aksi taktirde, bazi insanlarin size kötülük yapacak demektir. Ölü bir sahin görmek, veya bir sahin öldürmek, karsiniza çikan sorunlari asip düsmanlinizi alt edeceginize isarettir.

SAIR
Asil yapmaniz gereken isleri yapmayacaginizi, sorumluluklarinizi yerine getirmeyeceginizi isaret eder.

SAL
Rüyada sal görmek, çok yakinda arsa ya da bir tarla alacaginiza yorumlanir. Rüyada omzuna sal aldigini görmek bekar bir kadin için yakin bir zamanda evlenecegine isarettir.Evliligin nasil olacagini da salin rengi belirler.

SALGAM
Rüyada salgam görmek, tüm sikintilari içinize attiginiza, çevrenizdeki insanlardan yardim istemelisiniz demektir.

SALVAR
Rüyada salvar, giymek için evlenmek ve ile güzel bir aile hayati demektir. Zengin olmaya ve makaminda yükselmeye yorumlanir.

SAM FISTIGI
Rüyasinda Sam fistigi yiyen kisi , bos, gereksiz, yarar saglamayan islerle vakit geçiriyor demektir.

SAMDAN
Süslü bir samdan basari simgesidir. Samdanda mum yanmasi dertlerin geride kaldigini haber verir. Üstü degerli taslarla kapli bir samdan büyük bir paranin neden olacagi mutluluktur.

SAMPANYA
Rüyada sampanya içmek çok hirsli oldugunu, artik hirsini dizginlemesi gerektigini isaret eder. Kristal kadehteki sampanya, evlilik veya gönül isidir.

SAMPUAN
Saçlarinizi sampuanladiginizi görmek; bazi dert ve sikintilardan çok kisa bir süre sonra siyrilacaginiz anlamina gelir. Bol miktarda köpük görmek, hayal dünyasinda yasadiginizi; artik ayaklarinizin yere basmasi gerektigini bildirir.

SAPKA
Rüyada sapka satin almak, birisinin yardimi ile islerinin kolaylasacagina ve basariya ulasacagina, bundan dolayi da kazancinin artacagina yorumlanir Yeni bir sapka, tasinacaginizin veya isinizi degistireceginizin haberidir. Yasaminizdaki bazi degisiklikler, sizin karli çikmaniza sebep olacak. Sapka kaybetmek, isyerinde sikintilar yasayacaginiz anlamina gelir.

SARAP
Rüyada arkadaslariyla beraber içki içmek, güzel vakit geçirmek, çok para kazandiracak bir is degisikligine yorumlanir. Yalniz sarap içtigini görmek, çok sinirlenip üzülecegi bir haber gelecegine yorumlanir. Hediye olarak sarap almak veya hediye etmek, az bir paraya ve iyi sansa isarettir. Arap satin almaksa, çok önemli bir tartismaya yorumlanir.

SARKI
Rüyada sarki söylemek surette görülürse görülsün kötü haber, göz yasi ve aci isaretidir.

SASI
Rüyada sasi birisini görmek, islerinizin ve sagliginizin çok güzel olacagina yorumlanir.

SEFTALI
Rüyada olgun seftali aldigini görmek para kazanmak ve gayri menkul almak demektir. Bekar bir erkek için bu rüya, zengin ve iyi huylu biriyle evlenmek demektir. Seftalileri agaçta görmek ise ünlü ve varlikli bir aileden birisiyle evlenmek anlamindadir. Evliler için rüyada seftali görmek ev içinde güzel geçim, huzur ve mutluluk isaretidir.

SEHIT
Rüyada sehit olmak ya da görmek çevrenizde saygi görecek makamlara yükseleceksiniz demektir.

SEHRIYE
Rüyada sehriye çorbasi içmek, daha önce hiç tanismadiginiz birinden hem para yardimi göreceksiniz hem de çok önemli tavsiyeler alacaksiniz demektir.

SEHZADE
Rüyada sehzade görmek, gelecekte çok basarili olacaginiza yorumlanir.

SEKER
Rüyada seker görülmesi, ferahliga, sevince, kolay ve rahat bir rizka yorumlanir.Rüyada seker almak, yemek, eglenceli bir yasam, zengin olmak anlamindadir. Çuvallarla dolu toz veya kesme seker görmek çok fazla para kazanmak anlamindadir. Birine kutuyla seker ikram etmek bagista bulunacaginiza yorumlanir.

SEKER KAMISI
Rüyada seker kamisi, seker pancari görmek, mutluluk saglayacak, sevindirici bir haber alacaginiza ve bir iyi arkadasinizin çok ciddi saglik problemleri yasayacagina ve önünüze bol miktarda para kazandiracak is firsatlari geçecegine yorumlanir.

SELALE
Rüyada selaleye bakmak, kisinin gelecegin etkileyecek, bir tesadüfün yasanacagina yorumlanir.

SEMSIYE
Rüyada yagmur yagarken semsiye ile yürümek, rüyayi gören kisinin çok zor bir duruma düsmesiyle ona büyük destek saglayacak iyi bir arkadasi olduguna yorumlanir. Rüyada kapali bir semsiye güzel bir is, açik semsiye büyük güven duymak demektir. Büyük bir plaj veya bahçe semsiyesinin altinda oturdugunu görmek, her türlü dert, tasadan uzak olmak demektir.

SERBET
Rüyada serbet içtigini görmek malinizin ve de paranizin saglayacagi imkanlarla ömrünüzün sonuna kadar rahat içinde yasayacaginizi belirtir. Serbet dagittigini görmek ise insanlari mutlu edecek davranislar içine gireceksiniz demektir. Logusa serbeti içmek de çocuk sahibi olunacagina yorumlanir.

SEYTAN
Rüyada seytan görmek amaçlariniza ulasmak için yaptiginiz kötülüklere ve hilelere artik son vermelisiniz anlamindadir. Eger rüyada seytani maglup ettiginizi görürseniz, bazi tehlikeleri, zorluklari ve kötülükleri asmak için yeteri kadar güce sahip oldugunuza yorumlanir.

SIIR
Rüyada siir okumak, yakinda bir teklif üzerine yalan yere sahitlik yapacagina yorumlanir Rüyada siir kitabi alan sevgilisinden haber alir. Siir okudugunu görmek duygu ve düsüncelerini açiklayarak istedigi kimseyi etkileyecektir.

SILTE
Hayatinizda yeni ve köklü degisiklikler olacak demektir. Silte almak, yeni bir evlilige yorumlanir.

SIMSEK
Rüyada gökte simsek ve yildirim görmek zorluklarla mücadele edeceginizi belirtir. Basina veya evine yildirim düstügünü görmek, o kimsenin basina bir çok sikinti gelecegine yorumlanir. Yine ayni zamanda yagmur yagiyorsa, büyük bir bolluga yorumlanir.Rüyada simsek çakmasi, çok sevineceginiz bir haber almak demektir. Simsek çakarken hava aydinlaniyorsa rüyayi görenin gelecegi çok iyi olacak demektir.

SIRKET
Kötü giden isleriniz, dostlarinizin yardimi ve destegi ile düzelecek demektir.

SIS
Demir sis görmek, isleriniz çok iyi olacak, kazandiginiz parayla iyice güçleneceksiniz demektir. Birisine sis batirmak, iki yüzlü insanlarla arkadaslik edeceginize isaret eder. Bir yerinizde sislik oldugunu görmek, saglik durumunuzun bozulacagina yorumlanir.

SISE
Rüyada sise görmek mutluluk ve itibar kazanmak anlamindadir. Eger sise kirilmissa üzüntü ve aci habere yorumlanir. Sisenin kirildigini görmek esinizin ya da tanidiginizin ölümüne isarettir.

SISMANLAMAK
Asiri sismanladigini görmek, yasaminizda bazi güzel degisimler yapacaginiza yorumlanir. Sisman insanlar görmek, zenginlige yorumlanir.

SÖHRET
Kendini söhretli bir kimse olarak görmek, davranislarinizda dikkatli olmalisiniz, aksi halde hem siz hem de çevrenizdeki insanlar çok üzülecek demektir.

SÖMINE
Can derdi demektir. Kötü bir olay, moralinizi bozacak, sizi çok üzecek demektir. Eger söminede ates yaniyorsa, bu sansinizin iyi olacagina açilacagina ve islerinizin yoluna girecegine yorumlanir.

 
         
  ©EskiClup Muzik