RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z
SAAT
Rüyada saat görmek, kötü haberler almaya isaret eder.; Saati ayarlamak yasamin gidisinin düzene girmesinin gerektigine yorumlanir. Saatin sesini duymak bir çagriya yorumlanir. Rüyada masa veya duvar saatinin çalismasi bir, aile yasaminin iyi olacagina isaret eder. Kol saati veya cep saati özel islerinizin karisik olduguna yorulur. Saatin durmasi yada dogru çalismamasi, bir takim problemler çikacagina yorumlanir.

SABAH
Rüyada insanin sabah oldugunu görmesi, adaklarini, verdigi sözleri yerine getirmesi gerektigine yorumlanir.

SABAN
Rüyada saban görmek, zenginlik ve refah olarak yorumlanir..

SABUN
Rüyada sabun görmek, genç erkekler için ele para geçmesi ve islerinde basarili olacagina yorumlanir. Sabun kalibini görmek, sikintili ve üzüntülü kimseye yardimda bulunacagina isarettir. Sabunla bir sey yikamak derttir. Sabunla elbise yikadigini görmek dertlerinden kurtulmasina yorumlanir. Kalipla sabun aldigini gören kisi kötü haber alir. Birine sabun veren bir yakinina kirilir.

SAÇ
Insanin rüyada saçini görmesi uzun olmasina ya servet sahibi olmasina yorumlanir. Rüyada saçinin dökülmesi bir yakininizin sizi sirtinizdan vuracagini belirtir. Saç kesmek veya kestirmek kötü haber almak demektir ve dikkatli olunmasi gerektigini bildirir. Saçlarini kazitan erkek is hayatinda tatsiz olaylar yasar demektir. Rüyada saçini agarmis olarak görmek gençler için uzun yasamaya ve güçlü olmaya yorumlanir.Saçin dökülmesi para derdidir. Saçlarin birden gürlesmesi zenginliktir.Saç taramak, degerli arkadaslik kuracagina isarettir.; Saç örmek, zengin ise daha da zengin olmaya ve isini büyütmeye yorumlanir. Saçlarini kestiren kadin özel yasaminda degisiklige gider.

SAÇAK
Rüyada saçak görmek, güçlü birisinin korumasi altinda olmak demektir.

SAFIR
Kötü giden isleriniz düzelecek, huzura ve rahata ereceksiniz demektir.

SAFRA
Üstlendiginiz sorumluluklardan kurtulacaksiniz demektir.

SAGIR
Rüyada sagir oldugunuzun görülmesi kötü seylere yorulur.

SAGMAK
Rüyada bir hayvani sagmak, yeni islere atilacaginiza ve basarili olacaginiza isaret eder.

SAKAL
Rüyada sakal görmek, çevrenizdekilerin saygisini kazanacak isler yapacaksiniz demektir.Sakalinizi kestiginizi görmek, tüm sikintilarinizdan ve dertlerinizden kurtulacaksiniz demektir.

SAKATLIK
Rüyada sakatlandigini gören insan bazi konularda çözüm yolu bulamayacak demektir.

SAKIZ
Rüyada sakiz görmek çok zor ve bin bir ugrasla kazanilacak bir paraya yorumlanir. Sakiz çignemek bir dedikoduya isarettir. Sakizin üstüne yapismasi iyi degildir; bir insanin huzurunuzu kaçiracagini isaret eder. Sakizi atese atmak, bir mal yüzünden basinizin belaya girecegine yorumlanir. Sakiz görmek gereksiz laflar etmek ve dedikodu yapmak anlamindadir. Sakiz bulmak veya almak, kötü bir haber alacaginiza yorumlanir.

SAKSAFON
Rüyada saksofon görmek, eglenceli ask saatleri geçireceginizin haberidir.

SAKSAGAN
Rüyada saksagan görmek, çok korkunç ve tehlikeli bir haber almak demektir.

SAKAT
Bazi hastaliklara yakalanacaksiniz demektir. SAKSI: Rüyada saksi görmek, genç güzel bir kizla evlilik , eger evli ise bol para kazanmak demektir.

SAL
Eger bir erkek rüyada kendisini sal üzerinde, akintiya kapilmis görürse, yasaminda ilk basta kötü fakat sonucu çok iyi bir degisiklik olacagina yorumlanir. Ayni rüyayi bir kadin görürse, hiç beklemedigi ummadigi bir zamanda askta basari kazanacagina yorumlanir.

SALATALIK
Rüyada salatalik görmek, esinin çocuk doguracagina yorumlanir.

SALÇA
Rüyada salça dertlerin azalacagina, islerinizin iyiye gidecegine yorumlanir. Bir yemegin üzerine dökülmüs salça, hileli bir durumu,kötülügü gizlemek demektir.

SALEP
Salep görmek çevrenizdeki insanlari etkileyeceksiniz, onlarin saygisini kazanacaksiniz demektir. Salep içmek, saglik durumunuzun çok iyi olduguna isarettir.

SALYA
Çok iyi, yardimsever bir insanla tanisacak dost olacaksiniz demektir.

SALINCAK
Rüyada salincak görülmesi, önemli bir konu üzerinde son karari vermeniz gerektigini belirtir. Rüyada salincaga binmek gönül eglendirici kisa sürecek iliskilere girecek anlamindadir. Salincakta sallanmak evli veya bekar için çok önemli bir döneme girildigini belirtir.

SALYANGOZ
Rüyada salyangoz görmek, islerinizde yavas yavas basariya ulasacaginizi isaret eder. Askiniza karsilik bulacaksiniz , elinize çok fazla para geçecek ve mutlu olacaksiniz demektir.

SAMAN
Saman ve samanlik bollugun, refahin belirtisidir. Elinizi attiginiz her iste basarili olacak, para durumunuzu düzelteceksiniz demektir.Rüyada saman ya da samanlik gören kisi kolay para kazanacak demektir. Samanliga ot ya da saman doldurmak, onun zengin olmaya yorumlanir.

SANCAK
Rüyada askeri bir sancak görmek, çok para kazanacaginiz bir is gezisine gideceginizi isaret eder.

SANDAL
Rüyada genç bir erkegin kendini sandalda görmesi, dostu sandigi bir kisi tarafindan ihanete ugrayacagina ve çok zor durumda kalacagina yorumlanir. Sandalla gezinmek, istediginiz seyleri elde edecek ve muradiniza ereceksiniz demektir. Ileri yasta birisi için bu rüya büyük para kaybi nedeniyle daha basit bir yasama mecbur olacak anlamindadir. Genç bir kadin için, yeni ve güzel bir ask yasayacagina yorumlanir.

SANDALYE
Rüyada sandalye satin alan veya sandalyede oturan, isinde ilerler,basarili olur demektir. Bekar bir kadin için, makam sahibi birisiyle evlilige yorumlanir. Çalisan kadin için bu günkü durumundan daha basarili olur üst makamlara çikar demektir. Bir kimsenin hareketsiz sandalyede oturdugunu gördüyseniz, yakinda bu kimsenin ölüm haberini alacaksiniz demektir.

SANDIK
Sandik, nereden geldigi belli olmayan kismettir. Rüyayi gören bekarsa, kisa zamanda evlenir. Rüyada türlü esyayi sandiga yerlestiren kendine ev alacaktir.Rüyada içi dolu sandik görmek, zenginlige isaret eder. Dolu bir sandik satmak veya baskasina vermek, gizli olaylari ortaya çikaracagina yorumlanir. baskalarina ait sandigini açmak, evlenemeyeceginize yorumlanir. Bos sandik kiymetsiz seylerle ilgilendiginize, isaret eder. Kirik sandik, yakinda gelecek güzel bir habere isarettir. Boyali ve islemeli sandik, çok güzel ve mutlu bir hayat yasamaya isarettir. Demir sandik, yüksek makamlara yükselmeye isarettir. Tahta sandik, yakinda bir evlilige yorulur. Kapagi kapali sandik, üzüntüye yorumlanir.

SANIK
Rüyasinda sanik oldugunu gören kimse, düsünmeden yaptigi davranislar nedeniyle basi dertten kurtulmayacak demektir.

SAPAN
Olaylara gösterdiginiz ani nedeniyle etrafinizdaki insanlari incitiyorsunuz demektir.

SARAY
Bir kimsenin kendini bir sarayda görmesi genç bir erkek için, isindeki gayretlerinden dolayi umulmadik bir ödüle yorumlanir.Orta yasli biri içinse yeni ve çok para kazanacagi bir ise baslamasina yorumlanir. Bir kadin için kendisinin çok zevk alacagi çok neseli bir toplantiya yorumlanir.

SARDUNYA
Rüyada sardunya uzun zamandir görmediginiz bir arkadasinizi misafir edeceginize isaret eder.

SARI
Rüyada sari renkte elbise giymek, hastaliga yorumlanir.

SARIK
Toplumun önde gelen insanlarla bir arada olunacagina, onlarin bilgilerinden ve tecrübelerinden yararlanacaginiza isaret eder.

SARHOS
Islerinizin kötü gitmesi aileniz içinde huzursuzluga neden olacak demektir.

SARMISAK
Rüyada sarmisak görmek dertli bir dönemden sonra, eliniz para geçecek ve maddi dertten kurtulacaksiniz demektir. Kadinlar için bu rüya, yakinda bir evlilik oldugunun habercisidir.

SARNIÇ
Elinizi çabuk tutmadiginiz için önemli bir is firsatini kaçiracaginiza isaret eder.

SATIR
Rüyada satir görmek, üstüne aldigi isi basariyla sonuçlandiracak diye yorumlanir.

SATRANÇ
Rüyada satranç oynamak, yolculuga çikmaya veya yarar getirmeyen islerle ugrasmaya isaret eder. Ayica is hayatinda ve saglikta da birtakim sikintilar yasanacagina yorumlanir. Eger oyunu kaybettiginizi gördüyseniz, birçok dertle ugrasacaksiniz demektir. Oyunu kazanmak ise, sorunlarin üstesinden gelinecegine yorumlanir.

SAVAS
Rüyada savasi kazanmak, basarinin haberidir.Insanlarla bazi kavgalara tutusacaksiniz; fakat siz kazanacaksiniz demektir.

SAYFA
Yaptiginiz hatalarin farkina varacaginizi, pismanlik duyacaginizi isaret eder. Sayfadan bir sey okudugunu görmek, bol paraya kavusacaginiza yorumlanir.

SAYI
Rüyada çift rakamli sayi, iyiye, tek rakamli sayilar ise kötüye yorumlanir. Büyük rakamli sayilar ise para kazanmak demektir. SAZ: Rüyada saz çalindiginin görülmesi, mutluluk verecek bir haber alinacagina ve rahatlayacaginiza yorumlanir.

SAZAN BALIGI
Rüyada sazan baligi görmek iyi seylere isaret eder. Mutluluk getirecek bir habere, bol paraya ve üne yorumlanir.

SAZLIK
Rüyada sazlik görmek, dert içine düsülecegine ve bu dertten bir iyi arkadasinizin yardimi sayesinde kurtulacagina yorumlanir.

SEBZE
Rüyada yesil olan her sebze ve bununla ilgili bütün rüyalar, çok güzeldir. Rahat ve huzurlu bir hayati haber verir. Domates uzaktan güzel haberler alinacagina yorumlanir.

SECCADE
Iyi huylu ve güzel bir insanla evlilik yapilacagina isaret eder. Seccadede namaz kildigini görmek, hacca gitmeye yorumlanir.

SEDYE
Rüya da sedye görmek, sagliginizin ciddi bir sekilde bozulacagina isaret eder. Sedyeden kalkmak da önemli bir hastaliginizin iyilesecegine yorulur.

SEL
Rüyada sel görmek gören kisinin, düsmanlarinin saldiracagina yorumlanir ve dikkatli olmasi gerektigi isaret edilir. Rüyada sel evlilik hayatinda birtakim sikintilar yasanacagini isaret eder. Bu rüya isinizden istifa edeceginiz ya da sagliginizin bozulacagi demektir.

SELVI
Basiniza kötü bir olay gelecegine isaret eder. Selvi agaci dikmek

SEMER
Rüyada semer görmek, genellikle evlilige ve bir es sahibi olmaya yorulur.

SENET
Rüyada senet veya evrak imzaladigini gören genç bir erkek için , ilerde çok üzülecegi ve pisman olacagi bir mektup yazacak demektir. Orta yasli birisi için ibu rüya is hayatinda güven duyulmayan bir çalisan olduguna yorumlanir. Genç kiz için, bu rüya ani bir evlilige; evli olanlar içinse baska bir eve tasinmaya yorumlanir.

SEPET
Dolu bir sepet görmek veya tasimak, yakinda büyük basarilar kazanacaginizi haber verir. Bos bir sepet, üzüntü ve sikintilarin isaretidir.

SERAP
Rüyasinda serap gören, kisinin gerçeklesmesi imkansiz hayalleri var demektir.

SERÇE
Rüyada serçe görmek, yakinda dogacak erkek çocuguna yorumlanir. Serçe yakaladigini görmek, çok iyi bir çocugunuz olacagina isaret eder.

SERGI
Islerinizde basarili olacaksiniz, kazandiginiz parayla mülk alacaksiniz demektir.

SERVET
Rüyasinda bir servete sahip oldugunu görmek, tanimadigi insanlarla iliskilerinde dikkatli olmasinin gerektigi konusunda haber verir.

SES
Rüyada insanin bir takim garip sesler duymasi fakat sesleri taniyamamasi, kendisini ilgilendiren bir sorun hakkinda pek dogru olmayan bir haber alacagina yorumlanir.

SEVGILI
Rüyada görülen sevgili, gerek kiz gerek erkek olsun, güzel bir evlilige yorumlanir. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandir ödeyemedigi bir borç nedeniyle sikintiya düsecegini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacagina yorumlanir.

SEVISMEK
Rüyada sevistiginizi görmek, güvendiginiz bir insanin size tuzak hazirladigina isaret eder.

SIGIR
Rüyada sigir görmek. Çok güzel bir hayat yasayacaginiza, verdiginiz emeklerin karsiligini alacaksiniz demektir. Sigir eti yemek, helal yollardan, çok para kazanacaginiza yorumlanir.

SINAV
Rüyada sinavda oldugunu görmek, geleceginizin çok iyi olacagina isaret eder.

SIRAT
Rüyada sirat köprüsünü görmek veya onun üzerinde yürümek, her türlü yolculuga yorumlanir. Köprüden geçerken, ayaginin kaydigini görmek, büyük bir ise atilacagina ve bu iste büyük basarilar kazanacagina yorumlanir.

SIRTLAN
Kötü huylu bir kadinla karsilasilacagina isarettir. Kendini sirtlanla beraber görmek böyle bir kadinla evleneceginize, ama bu evliligin kisa sürecegine yorumlanir.

SIGARA
Rüyada kendisini sigara içerken görmek, bir erkek için, karsilasilacak bir çok zorluktan sonra basariya ulasilacagini belirtir. Orta yasli ise, bozmak zorunda kalacagi iyi bir arkadasliga isaret eder; Bekar bir kiz rüyada sigara içmek varlikli bir kisiyle evlenecegine isaret eder. Evli veya çaliskan bir kadin için üzüntülü ve sikinti verici günlerin yaklastigina yorumlanir. Sigara almak yeni planlar içerisinde oldugunuzu isaret eder.

SIHIRBAZ
Hayatinizda bazi yenilikler yapacaginiza isarettir. Bu yenilikler etrafinizdaki insanlari çok sasirtacak demektir.

SIGIL
Rüyada sigil çiktigini görmek, islerinizin iyi olacagina, malinizin sürekli artacagina isarettir.

SIKKE
Rüyada altin sikke görmek, sagliginizin bozulacagina isaret eder. Gümüs sikke görmek, sevdiklerinizle hos vakit geçireceginiz bir toplantiya yorumlanir.

SILAH
Rüyada silah görmek, kuvvete ve düsmanlari alt etmeye ve zafer kazanmaya yorumlanir. Silahi oldugu halde kullanamiyorsa onun olgunluguna ve muradina erismesine yorumlanir.

SINCAP
Çok güzel bir hayvandir ve mutlulugu haber veriri. Gerçekten iyi dostlara sahip olacak ve islerinizde daima basarili olacaksiniz demektir.

SINEK
Rüyada sinek gören kisi bir bulasici hastaliga yakalanir. Rüya kadin gürenin ask hayatinin alt üst olacagina isarettir.

SINEMA
Rüyada sinema ile ilgili bir sey görmek, sevdiginiz insanlarla güzel vakit geçireceginize isaret eder.

SINI
Yakinda evleneceginize isaret eder. Sini almak ev içinde, esinizle bazi problemler yasayacaksiniz demektir.

SIRKE
Rüyada sirke görmek, bir iyi arkadasinizla aranizin hiç gereksiz yere açilacagina yorumlanir.

SIS
Rüyada kendisini sis içinde yürürken görmek, dostlarinizin size yardim edecegime isarettir. Rüyada ev içini sisli görürse, bazi anlasmazliklarla, ilginç sasirtici olaylarin gerçeklesecegi ve bir tehlikenin yaklasmakta olduguna haber verir.

SIYAH
Siyah renk, paraya yorumlanir. Bir insanin rüyada siyah giymesi paraya, aciya hüzne yorumlanir.

SOBA
Rüyasinda soba yakinda gerçeklesecek evlilige yorulur. Rüyasinda soba satmak gören kimsenin isleri kötüye gidecek demektir. Soba yakmak, yeni atilacaginiz isten çok kazançli çikacaksiniz demektir.

SOFRA
Rüyada sofra görmek, sevinmek ve mutlu olmak anlamindadir. Sofra bezi görmek uzun sürecek bir yolculuga çikacaginiz ve rahata yorumlanir.

SOGAN
Rüyada sogan gören kisi için kaygi verici ve üzüntülü bir durum var demektir.

SOLUCAN
Çevrenizde kötülügünüzü isteyen insanlar var demektir. Solucan öldürdügünü görmek, düsmanlarinizi alt edeceginize isaret eder.

SOPA
Rüyada sopa görmek, para sikintisi çekmeyeceginize, rahat bir yasam süreceginize isaret eder.

SÖGÜT
Arkadaslarinizin iyi insanlar olmadigini, onlarla arkadaslik etmenin size zarari dokunacagini belirtir.

SPOR
Rüyasinda spor yapan kisinin saglik durumunun iyi olduguna ve uzun ömürlü olacagina yorumlanir.

SU
Rüyada görülen su, güzel bir yasam ve iyi bir rizkla yorumlanir. Bir kimsenin evinden su çiktigini görmesi, zenginlige ve iyiye yorumlanir. Sicak su içmek, çok fazla üzüntü ve sikinti çekilecegine isaret eder. Suyu emmek, maddi sikinti içinde olmak anlamindadir. Bulanik suyun bir yere akmasi veya içilmesi, rüyayi görenin hastalanilmasina yorumlanir. Sudan içilmesi, para sikintisinin olmayacagina rahat bir yil geçirilecegine yorumlanir.

SUBAY
Rüyada subay görmek etrafinizdan saygi göreceginiz makama yükseleceginizi belirtir.

SUCUK
Isleriniz yüzünden çok yoruldugunuzu, biraz dinlenmeniz gerektigini isaret eder.

SUSAM
Rüyada susam görmek, zengin olmak ve her geçen gün zenginligin artmasina isarettir.

SÜLÜK
Bir kimsenin sizden yararlanmak için sürekli pesinizde oldugunu bildirir.

SÜLÜN
Çok güzel ve iyi huylu birisine asik olacaginiza isarettir.

SÜMBÜL
Rüyada sümbül görmek, servet ve saygin bir kisi olacaginin isaret demektir.

SÜPÜRGE
Bir kadinin süpürge ile bir yeri süpürmesi, çok mutlu olacagina ve rahat bir yasam sürecegine isaret eder.

SÜT
Rüyasinda süt isledigini gören bir erkek için bu rüya kendisini görmesi, is yasaminda korkak davranmasi ve yeterince tecrübeli olmadigi için para kaybedecegine isarettir. Orta yasli birisi için bu rüya zor bir ise sahip oldugunu ve basarili olmak için mücadele etmesi gerektigini belirtir. Olgun bir kadin içinse umulmadik ve çok mutlu edecek bir misafirin gelecegine yorumlanir. Rüyada süt sagdigini görmek , para kazanacak yollarin bulunacagina isarettir. Süt içmek mutlulugun ve basarinin isaretidir. Süt dökmek, yakin bir arkadasinizin yüzünden zarara ugrayacaginizi bu duruma çok üzüleceginizi belirtir.

 
         
  ©EskiClup Muzik