RÜYA TABIRLERI
A B C C D E F G H I I J K L M N O P R S S T U V Y Z

GARAJ
Özel hayatta da düzen demektir.

GAZETE
Gazete daima iyi haber, ferahlik verecek söz olarak yorumlanir.Rüyasinda bir gazete aldigini görmek kendisini ilgilendiren gelecegi için önemli bir gerçege ulasir.

GEBELIK
Gebelik rüyalari kötüye yorumlanir, sikinti demektir. Rüyasinda gebe oldugunu gören kisi büyük sikintiyla karsilasir. Ve bu sikinti kolay kolay bitmez demektir.

GECE
Is hayatinizda bazi sorunlar yasayacaksiniz. Caniniz sikilacak; fakat güçlü olmaya çalisin.

GELIN
Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanir. Gelin nese, huzur, güzel haber ve yaklasan güzel günler demektir. Gelin oldugunu gören bekar ise evlilik olacagina isarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yirtik yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanir.

GEMI
Içi aydinlik temiz bir gemi, is yasaminda basari demektir. Pis ve bakimsiz gemi islerin kötü olacagina isaret eder.bozulacagina isaret eder. Böyle bir gemiye binen kadinin adi bir maceradan dolayi dedikoduya karisir. Bir erkekler ilgili bu rüya isle ilgili güçlüktür. Batan bir gemiden çiktigini gören kimse bir darliktan kurtulur.

GEYIK
Rüyada dolasan geyik görmek tanimadiginiz insanlarin neden olacagi sorun demektir. Bir geyik yakaladigini gören kisi tanimadigi birinin sorununu çözer ve bundan dolayi kismet alir demektir. Bir geyigi vurdugunu gören, kisi uzaktan alacagi bir habere çok üzülür anlamindadir. Geyigi seven veya oksayan biri tanimadigi biriyle macera yasar demektir.

GIYSI
Yirtilmis, eskimis giysiler; tanimadiginiz bir kisinin size kötülük yapacagi anlamindadir. Temiz ve yeni giysiler varligin haberidir.

GONCA
Kisa sürede basarili olup güzel bir yasam süreceginiz anlamindadir.

GÖBEK
Kocaman sisman bir göbek; ciddi saglik sorunlarina ; güzel saglikli göbek is yasamindaki basarilara isarettir.

GÖÇ ETMEK
Göç ettiginizi görmek, hastalanacaginiz anlamina gelir. Is hayatinda da bazi yanlis davranislar yapacaksiniz demektir.

GÖGÜS
Sekli düzgün gögüs sans demektir. Sekilsiz gögüsler, ask yasaminizda hayal kirikliklari yasayacaksiniz anlamindadir.

GÖKKÜSAGI
Mutlulugun ve basarinin haberidir. Ugrastiginiz her iste basarili olacaksiniz demektir.

GÖK
Rüyada gökyüzüne çikmak, hüznü isaret eder. Eger merdivenle çikiyorsaniz, bu, basari ve söhret sahibi olacaginiz anlamina gelir.

GÖL
Sakin bir gölde sandalla gezmek, mutlu olacaksiniz demektir. Mutlulugunuzu yakininizdaki insanlarla paylasacaginiz anlamindadir. Kirli bir gölde gezmek, is ve ask yasaminizda sikintilar yasayacaginiza isaret eder.

GÖMÜLMEK
Eger diri diri gömüldügünüzü gördüyseniz, yakin zamanda ciddi bir hata yapacaksiniz demektir.

GÖZLÜK
Etrafinizda bazi gerçek olmayan dostlariniz oldugunu bildirir.

GÖZ
Size zarar vermek isteyen bir kisinin sizi gözetledigine haber verir.

GÖZYASI
Rüyada gözyasi dökmek iyiye yorulur. Bu kimse bütün dertlerinden siyrilarak rahata erer anlamindadir. Bu rüya sevinç ve mutluluk olarak da yorumlanabilir.

GÜÇ
Rüyasinda kuvvetlendigini gören kimse gerçek yasaminda da kuvvetli olacak demektir.

GÜLMEK
Kahkahalarla güldügünüzü gördüyseniz, birçok yeni arkadas sahibi olacaksiniz ve ugrastiginiz her isin basariyla sonuçlandiracaksiniz demektir. Alayci gülmek, sagligin bozulmasina isaret eder.

GÜL
Rüyada gül iyiye yorulur. Yeni açan gül toplamak bir genç kiz ise çok kisa bir süre sonra evlenir. Güllerin rengine göre rüyalarin anlamlari degisir. Bahçesinde gül agaci gören bir erkek mesleginde. Ayni sekilde gören kadin ise bereket , söhret ve mutluluk olarak yorumlanir.

GÜMÜS
Rüyada gümüs görmek çok iyidir. Gümüs huzur, mutluluk, güzel haber ve hayirli kismet olarak yorumlanir. Gümüs para güzel sözdür. Hasta birisi rüyasinda gümüs görürse kisa hastaligi iyi olur. Gümüs rüyasi gören bekarsa iyi bir evlilik, evliyse bir çocuga yorumlanir.

GÜNES
Zenginligin ve mutlulugun isaretidir. Günesin batisini izlemek, bazi kararlar almadan önce iyice düsünmeniz gerektiginin habercisidir.

GÜRÜLTÜ
Gürültülü yerde olmak, egleneceginizi umdugunuz bir aktiviteden

GÜVERCIN
Rüyada güvercin güzel bir haber demektir. Çiçeklerin arasina konan güvercin askla sevgiliyle ilgili haberdir gelecegini anlatir. Uçarak yaklasan güvercin çok çabuk haber alacaginizi belirtir

 
         
  ©EskiClup Muzik